Ahoj jsem necelé 4 měsíce po porodu (lékařsky vedeným, museli mi dat “rozbíhač kontrakcí”) a trápí mě taková trhavá bolest při čůrání i chvíli po pouze v době menstruace. Nesetkal se s tím už někdo? Byla jsem i u doktora ale ten na nic nepřišel. Mě to normální nepřijde protože před těhotenstvím jsem žádný problém neměla, tak se ptám jestli se s tím už někdo nesetkal?
Ahoj jsem necelé 4 měsíce po porodu (lékařsky vedeným, museli mi dat “rozbíhač kontrakcí”) a trápí mě taková trhavá bolest při čůrání i chvíli po pouze v době menstruace. Nesetkal se s tím už někdo? Byla jsem i u doktora ale ten na nic nepřišel. Mě to normální nepřijde protože před těhotenstvím jsem žádný problém neměla, tak se ptám jestli se s tím už někdo nesetkal?