Bolestivost dásní u dospělého-co pomůže?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
2892
24.1.16 16:32

@Jančakecalka nebo i další věc, takhle mohou zlobit i citlive krčky, někdy az k nesnesení. Pak je dobra impregnace v ordinaci nebo zubní pasta na citlive zuby…nejlépe zeleny Elmex nebo kdyby nic nepomáhalo a jsou na krckach tkz. klinove defekty, je dobre je potáhnout kompozitní (bílou)výplní.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Jančakecalka
24.1.16 16:34
@Gábííí píše:
@Jančakecalka nebo i další věc, takhle mohou zlobit i citlive krčky, někdy az k nesnesení. Pak je dobra impregnace v ordinaci nebo zubní pasta na citlive zuby…nejlépe zeleny Elmex nebo kdyby nic nepomáhalo a jsou na krckach tkz. klinove defekty, je dobre je potáhnout kompozitní (bílou)výplní.

O. k.díky za radu, kdyby to nepřestávalo, zajdu k zubaři a optám se co a jak :hug:

  • Citovat
  • Upravit
2892
24.1.16 16:39

@Jančakecalka vůbec není za co ;) Jo a zkus koupit i Elmex gel a 1× týdne jim potírat citlive zuby.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Jančakecalka
24.1.16 16:40
@Gábííí píše:
@Jančakecalka vůbec není za co ;) Jo a zkus koupit i Elmex gel a 1× týdne jim potírat citlive zuby.

Dobře, hnedka zítra ráno pro něj zajedu ;)

  • Citovat
  • Upravit
2892
24.1.16 16:41
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
873
24.1.16 21:29

Skvělá je slivovice, nebo nějaká jiná čistá lihovina, třeba vodka.
loknout malinkého frťana, chvíli cedit mezi zuby a vyplivnout.
Toto je dobré dělat i preventivně, je to velmi účinné i proti paradentoze.
Mám to i potvrzeno od zubaře.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Jančakecalka
31.1.16 15:10
@Dalibor7 píše:
Skvělá je slivovice, nebo nějaká jiná čistá lihovina, třeba vodka.
loknout malinkého frťana, chvíli cedit mezi zuby a vyplivnout.
Toto je dobré dělat i preventivně, je to velmi účinné i proti paradentoze.
Mám to i potvrzeno od zubaře.

Já vím, slyšela jsem o tom, dokonce jsem to i několikrát zkoušela, ale jelikož alkohol téměř vubec nepiju, tak mě to prostě nakopává a je mi zle.

  • Citovat
  • Upravit
Jančakecalka
31.1.16 15:11
@Gábííí píše:
@Jančakecalka vůbec není za co ;) Jo a zkus koupit i Elmex gel a 1× týdne jim potírat citlive zuby.

Tak jsem ten gel koupila a hned zaučinkoval, takže v pohodě :palec: Koupila jsem teda ijiný kartáček a pastu a jsem v pohodě :dance:

  • Citovat
  • Upravit
2892
31.1.16 15:43

@Jančakecalka tak to jsem moc ráda :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Jančakecalka
31.1.16 15:53
@Gábííí píše:
@Jančakecalka tak to jsem moc ráda :palec:

díky, ani nevíš, jak se mi ulevilo, doufám, že už se to nikdy nevrátí ;)

  • Citovat
  • Upravit
2892
31.1.16 16:38

@Jančakecalka opravdu nemáš za co, ráda jsem pomohla ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Poradna očního lékaře

Ikona - Vladimír Korda

MUDr. Vladimír Korda Ph.D.