Poradna očního lékaře
MUDr. Vladimír Korda Ph.D.
@Jančakecalka nebo i další věc, takhle mohou zlobit i citlive krčky, někdy az k nesnesení. Pak je dobra impregnace v ordinaci nebo zubní pasta na citlive zuby…nejlépe zeleny Elmex nebo kdyby nic nepomáhalo a jsou na krckach tkz. klinove defekty, je dobre je potáhnout kompozitní (bílou)výplní.
@Gábííí píše:
@Jančakecalka nebo i další věc, takhle mohou zlobit i citlive krčky, někdy az k nesnesení. Pak je dobra impregnace v ordinaci nebo zubní pasta na citlive zuby…nejlépe zeleny Elmex nebo kdyby nic nepomáhalo a jsou na krckach tkz. klinove defekty, je dobre je potáhnout kompozitní (bílou)výplní.
O. k.díky za radu, kdyby to nepřestávalo, zajdu k zubaři a optám se co a jak ![]()
@Jančakecalka vůbec není za co
Jo a zkus koupit i Elmex gel a 1× týdne jim potírat citlive zuby.
@Gábííí píše:
@Jančakecalka vůbec není za coJo a zkus koupit i Elmex gel a 1× týdne jim potírat citlive zuby.
Dobře, hnedka zítra ráno pro něj zajedu ![]()
Skvělá je slivovice, nebo nějaká jiná čistá lihovina, třeba vodka.
loknout malinkého frťana, chvíli cedit mezi zuby a vyplivnout.
Toto je dobré dělat i preventivně, je to velmi účinné i proti paradentoze.
Mám to i potvrzeno od zubaře.
@Dalibor7 píše:
Skvělá je slivovice, nebo nějaká jiná čistá lihovina, třeba vodka.
loknout malinkého frťana, chvíli cedit mezi zuby a vyplivnout.
Toto je dobré dělat i preventivně, je to velmi účinné i proti paradentoze.
Mám to i potvrzeno od zubaře.
Já vím, slyšela jsem o tom, dokonce jsem to i několikrát zkoušela, ale jelikož alkohol téměř vubec nepiju, tak mě to prostě nakopává a je mi zle.
@Gábííí píše:
@Jančakecalka vůbec není za coJo a zkus koupit i Elmex gel a 1× týdne jim potírat citlive zuby.
Tak jsem ten gel koupila a hned zaučinkoval, takže v pohodě
Koupila jsem teda ijiný kartáček a pastu a jsem v pohodě ![]()
@Gábííí píše:
@Jančakecalka tak to jsem moc ráda
díky, ani nevíš, jak se mi ulevilo, doufám, že už se to nikdy nevrátí ![]()