Bolí místo, kde bylo znaménko, po jeho odstranění??

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Všechnoznám
31.10.24 13:06
@Janli píše: Více

Jo, z toho je velice slušná díra. A tam už teda nárok na bolest fakt je. To už u tebe ale museli postupovat opatrně i při prvním řezání, tj. brali mnohem víc, neb to obvyklé fakt není. Bere se čistě jen znamínko a po histolce příp. další kůže.

  • Citovat
  • Upravit
Všechnoznám
31.10.24 13:08
@stinga píše: Více

Hele, ale to mají jako lidem říct: Řízli jsme vám do kůže a zašili to. Může to bolet. To jako fakt nejsou schopni dospělí lidi vědět sami? Copak se nikdy neřízli do prstu (což bolí mnohem víc, než to znamínko)?

  • Citovat
  • Upravit
107115
31.10.24 13:26
@Černá Madonna píše: Více

To nevím, mám to teď zalepeny..zítra mi tam dá prý nějakou zelenou vodičku

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Poradna očního lékaře

Ikona - Vladimír Korda

MUDr. Vladimír Korda Ph.D.