Poradna očního lékaře
MUDr. Vladimír Korda Ph.D.
@stinga píše: Více
Hele, ale to mají jako lidem říct: Řízli jsme vám do kůže a zašili to. Může to bolet. To jako fakt nejsou schopni dospělí lidi vědět sami? Copak se nikdy neřízli do prstu (což bolí mnohem víc, než to znamínko)?
@Černá Madonna píše: Více
To nevím, mám to teď zalepeny..zítra mi tam dá prý nějakou zelenou vodičku
Jo, z toho je velice slušná díra. A tam už teda nárok na bolest fakt je. To už u tebe ale museli postupovat opatrně i při prvním řezání, tj. brali mnohem víc, neb to obvyklé fakt není. Bere se čistě jen znamínko a po histolce příp. další kůže.