Borelióza nebo alergická reakce?

Julls6
19.7.24 15:41

Borelióza nebo alergická reakce?

Dobrý den, doktorka ordinuje až v úterý, asi od středy se mi objevil na nože malý kousanec myslela jsem že od komára, zvětšilo se mi to ale tak jak je nyní na foto. Neví někdo jestli je to jen alergická reakce nebo borelióza? Žádné jiné příznaky nemám, nikde jinde také nic podobného a klíště jsem v blízké době neměla tak nevím. :think: Děkuji za rady.

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11822
19.7.24 17:00

Spíš mi to přijde jako zánětlivá reakce… :nevim:
Tvůj lékař nemá zástup?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Julls6
19.7.24 17:04

@Vladusxx Nene, je tam vždycky jen takhle pár dní v týdnu. Nikdy mi to nevadilo, většinou jsem zdravá no :D Zánět? A co s tím? :?

  • Citovat
  • Upravit
15575
19.7.24 17:13
@Julls6 píše: Více

Taky mi to přijde jako zánět, já to měla trošku horší, hodně nateklý (na kotníku) a horký, šla jsem k doktorce, dala mi na to višňák, měla jsem mít nohu hodně nahoře kvůli otoku a dostala jsem na ten zánět atb na týden.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11822
19.7.24 17:17

@Julls6 tak pokud nemáš příznaky celkové infekce tak chladit, koupit v lékárně nějakou desinfekční protizánětlivou mast…zkus zajít zitra do lékárny a ukázat…třeba poradi..
já bych zkusila betadine mast. Pokud by to začalo hodně bolet, nebo se u tebe objevila teplota tak na pohotovost…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Julls6
19.7.24 17:26

@Vladusxx Právě nebolí, svědí jen když bych to škrábání, děkuji za rady.

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek