Botox Praha - kde v Praze?

2411
11.12.13 11:26

Botox Praha

Pristi rok bych rada na botox (moje prvni „plastika“) - nemate nekdo tip na dobrou kliniku v Praze?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
maca36
11.12.13 11:48

@ne-silenamatka klinika esteticke mediciny Laser Esthetic, Praha 1. Ja tam chodim 4 roky na botox) a spokojenost. Teda mimo tohoto obdobi… Ale maji kvalitni botoxove vyplne, vydrzi dostatecne dlouho a chvalim taky peci a pristup. Muzes tam absolvovat nejdrive jen konzultaci a pak se rozhodnout

  • Citovat
  • Upravit
56295
11.12.13 12:25

Chodim k Mestakovi.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36504
11.12.13 13:24

www.ebotox.cz
Mudr. Renata Handlová. Malá ordinace, neskutečně milá paní doktorka, neplatíte náklady velké kliniky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2960
13.12.13 16:00
@Burj Chalifa píše:
www.ebotox.cz
Mudr. Renata Handlová. Malá ordinace, neskutečně milá paní doktorka, neplatíte náklady velké kliniky.

Souhlasim!!! Renatka je nej! :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36504
13.12.13 17:34
@andatko píše:
Souhlasim!!! Renatka je nej! :mavam:

A kočka na to, kolik má dětí!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2960
13.12.13 22:35

@Burj Chalifa jj je to kočka ;) a odvažná, že šla do mrňouse s kocourem :mrgreen: :mrgreen:

Btw holky co máte děti, je tam i koutek pro děti s hlídánim :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1305
5.3.20 17:47

X

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1695
25.4.20 21:19

Ahoj holky, nemáte nějaké aktuálnější doporučení kam v Praze na kvalitní aplikaci botoxu za rozumnou cenu? Zároveň se chci zeptat, v kolika letech jste byly poprvé? Prožila jsem si dost blbý rok a bohužel se mi to hodně vepsalo do tváře. :roll: :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37331
25.4.20 21:53
@Burj Chalifa píše:
www.ebotox.cz
Mudr. Renata Handlová. Malá ordinace, neskutečně milá paní doktorka, neplatíte náklady velké kliniky.

Wau, buďto razantně podražila nebo máš špatnou představu o reálných cenách! 8o

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1695
4.5.20 18:45

@Burj Chalifa Ahoj, mužu se zeptat, jestli spokojenost u p. Handlové trvá? Chystám se tam v blízké době. Díky moc. :kytka:

Příspěvek upraven 04.05.20 v 18:48

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1695
4.5.20 18:47

@andatko ahoj, taky se zeptám na novější zkušenost a jestli jsi pořád spokojená. Děkuji.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
K82
2202
11.12.22 18:27

Ahoj, obnovuji, zacinam premyslet o botoxu na mracivku. A pokud by nekdo vedel, tak i o microblade oboci. Diky za tipy a treba i konkretni ceny.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna na téma jóga pro zdravé tělo

Ikona - Karolína Racková

Karolína Racková