Poradna na téma jóga pro zdravé tělo
Karolína Racková
Ahoj, sháním mamču z Jablonce nad Nisou co by semnou chodila pravidelně večer cvičit
Najde se nějáká? ![]()
Ty máš nový nick
? Já jdu dneska na powerjogu od 19h. Nahoru ke gymplu u balvanu. Nepůjdeš taky?
@Gepardice jojo mám. Na ten starý mi nešlo se dostat
Myslíš do cardiofitness?
Ne, ne. Myslím ten barák u Soliteru (? snad Soliter
)cvičí se tam jen joga. Když zadáš jogajablonec (takhle dohromady), tak to najdeš. Nevím, jestli můžu dát odkaz, aby to nebylo bráno jako reklama.
Dneska to na mě bylo moc na rychlo
Ale chtěla bych spíš něco aktivnějšího. Nechceš zkusit fit box? vypadalo to jako docela sranda a mě se tam nechce jít samotné ![]()
Fit box? Já tušila, že to bude zavánět nějakým průserem
Tak hlavně aby to byla sranda i druhý den. A ty si na tom už byla? Ale tak jo, domluvit se můžem.
@Gepardice nene nebyla
jen jsem koukala na videa „co to vlastně je“ a je to víceméně cvíčo, kde si občas bouchneš do pytle
Jenomže nikdo není akčňák a nechce do toho semnou jít ![]()
@Gepardice mimochodem zítra tuším od 19h v cardiu můžeme začít ![]()
Zítra
? Já jsem ještě bolavá z tý jogy
Hele, ale tak jo. Počkej, teď čtu ty jejich stránky a tam mají út+pá?
@Gepardice no vidíš tak v úterý od 18:15
Jogu bych taky chtěla zkusit, chce to začít něco dělat ta MD je fakt náročná ![]()
Ahoj, nenajde se maminka co by ráda zašla někam cvičit? Ať už posilovat, aerobic, zumba je mi to jedno
jsem půl roku po porodu kus práce už jsem udělala doma a už mě nebaví samotnou cvičit takže bych ráda našla parťačku a někam zašla 