Boty do školky

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Věrka..
Závislačka 3148 příspěvků 10.09.10 15:11
Boty do skolky

Ahoj, mam dotaz, davate detem do skolky jedny boty, at v nich chodi ven i na zahradu??
Nam bylo receno ze maji mut boty do pisku, ale proste i kdyz je tam ma, tak mu davaji pekne kozene boty ve kterych prijde z domu, dnes me malem vezli jak jsme ty boty videla :evil: Ucitelce jsem to uz rikala asi 3×, dokonce si na nich udelala znacku ze jsou na zahradu a dnes toto. Zvazuji ze mu proste dam jedny boty at v nich chodi ven na zahradu i prochazku, mame to stejne z domu do skolky 2min, tak muze jit z domu v botkach na venek.Jine reseni nevidim, jak to mate vy????

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Reakce:
ZuzaM
Ukecaná baba ;) 1266 příspěvků 10.09.10 15:13

Na cestu do školky dávám boty, ve kterých může na písek. Lepší botky nosí když jde někam s námi.

DanMaj
Echt Kelišová 8410 příspěvků 10.09.10 15:14

Meli má do školky taky jedny botky. Až je zničí, koupím další. Ale že bych kupovala několikery už teď jen proto, aby si jedny nezničila víc než ty druhé …to se mi vážně nechce. Je to škoda peněz.

Věrka..
Závislačka 3148 příspěvků 10.09.10 15:14
ZuzaM píše:
Na cestu do školky dávám boty, ve kterých může na písek. Lepší botky nosí když jde někam s námi.

Diky, asi to tak taky udelam, nejsem zkusena jsme ve skolce tyden :wink:

MarketaJ
Závislačka 4242 příspěvků 10.09.10 15:15

Lucka si tohle naštěstí hlídá sama. Ale dávám jí boty na písek, akorát my máme dost problémy sehnat nějaký tenisky, který by jí seděly a netlačily prsty a je fuk, jestli jsou značkový nebo od větví. Takže teď kupuju normální sportovní, třeba v Hypernově, vím, že nejsou kvalitativně stejný jako ty kožený, ale na ten písek to stačí.

sandrik
Neúnavná pisatelka 19814 příspěvků 10.09.10 16:06

Anetka má jedny boty ve kterých chodí do školky, na písek a i když jde někam s náma, vydrží max půl roku, pak a) jsou zničený b) jsou jí malý … obvykle obojí naráz :lol:

nozu
Extra třída :D 11751 příspěvků 10.09.10 16:12

vzhledem k tomu, že stejně boty pro druhé dítko nenechávám, tak toto neřeším a do školky má klárka jedny boty a když je odrovná nebo z nich vyroste, prostě letí do koše a koupí se nové. pak má jedny hezčí doma, když jedeme do města, po nákupech apod.

petra.lovosice
Extra třída :D 12947 příspěvků 10.09.10 18:53

taky me to štve má tam dvoje a nosí ven ty kožené :cert: takže tam dám jen ty jedny

Jana206
Nadpozemská drbna 26548 příspěvků 10.09.10 18:54

Taky neřeším, boty po sobě děti dědit nebudou. I staršímu dítku kupuji kvalitní koženou obuv, má jedny boty, stejně na podzim koupím a na jaře mu nejsou.
A taky, kolik těch „lepších“ příležitostí je, aby muselo mít dítě více párů bot? My, i když jdeme do města, ze školky, stejně to bereme přes pískoviště :-)

Tato diskuze mě docela překvapuje. Nedávno jsem si tu zakládala, jak těžce sháním kvalitní dětskou obuv ve větších velikostech. Podle obsahu botníku ve skříňkách maminky obouvání starších dětí moc neřeší. Nejkvalitnější, co jsem tam zahlédla, tak asi tenisky Adidas, taky pod kotník :mrgreen:

DonnaNoble
Neúnavná pisatelka 16291 příspěvků 10.09.10 18:56

Já dávám jedny boty ve kterých jde do školky a má je i na zahradu. Plus holinky.

rubberbear
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 10.09.10 19:14
MarketaJ píše:
Lucka si tohle naštěstí hlídá sama. Ale dávám jí boty na písek, akorát my máme dost problémy sehnat nějaký tenisky, který by jí seděly a netlačily prsty a je fuk, jestli jsou značkový nebo od větví. Takže teď kupuju normální sportovní, třeba v Hypernově, vím, že nejsou kvalitativně stejný jako ty kožený, ale na ten písek to stačí.

Zkoušeli jste boty zn. PEDDY? jsou dobrý…

ZuzaM
Ukecaná baba ;) 1266 příspěvků 10.09.10 19:40

My máme na každou sezonu minimálně dvoje boty. Už se mi totiž stalo, že se kožené a celkem drahé (Superfit) promáčely a pak by malá neměla v čem chodit. Takže má jedny dražší, používáme na delší chození a lepší příležitosti a jedny levnější do školky, případně když se ty první promáčí.

zuzan
Ukecaná baba ;) 2460 příspěvků 10.09.10 22:28

dobrý večer jsem učitelka v Mš .U nás děti mají většinou jedny boty a moje dcera taky kdo má dvoje musí naučit a vysvětlit svému dítěti co si má vzít ven.Při tom chaosu při oblékání se ledacos přehlédne já sleduju hlavně jestli mají nějaké boty a né bačkorky víc nezvládám.
 ZUZAN

DanMaj
Echt Kelišová 8410 příspěvků 11.09.10 08:47

ZUZAN…to naprosto chápu. Mě stačí, jak někam jdu se svými 4 dětmi…natož s tlupou 20 děcek…nezávidím :mrgreen:

Tamtama
Extra třída :D 11817 příspěvků 23.06.15 14:12

Do září sice zbývá ještě spousta času, ale proč se nepřipravit předem? :lol: Otázka je jasná: Jaké mají vaše děti ve školce přezůvky?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Fanoušci se bijí za Arichtevu: Tomicová nemá ve finále co dělat!

Není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Na vlastní kůži to... číst dále >

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >