Boty pro vegetariány - děti - poradíte?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
22078
25.10.11 12:34
papavlinka33 píše:
http://www.bata.cz/…-detska-obuv?…

Ty zimní nevypadají nejhůř - člověk by to musel vidět, ale takhle na první pohled to celkem jde. :lol:
Ty letní jsou o ničem.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2483
25.10.11 13:05

Pro Kolozubka:
Mockrát děkuji za odkaz, vypadají dobře a do Prahy je to blízko! :kytka:

Pro Asha:
Díky za podporu :andel: :kytka:

Pro Papavlinka33:
Mockrát děkuji za odkaz.
Vegetarián shoes jsem si jednou koupila pro sebe a tlačí mě pata, i když jsem si je zkoušela, tak uvidíme, třeba to ještě rozklepnu nějak kladivem :wink: :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20883
25.10.11 13:25

Prosím, držte se dotazu zakladatelky.

Tereza

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2458
25.10.11 17:31
mother píše:
Pro Kolozubka:
Mockrát děkuji za odkaz, vypadají dobře a do Prahy je to blízko! :kytka:

Pro Asha:
Díky za podporu :andel: :kytka:

Pro Papavlinka33:
Mockrát děkuji za odkaz.
Vegetarián shoes jsem si jednou koupila pro sebe a tlačí mě pata, i když jsem si je zkoušela, tak uvidíme, třeba to ještě rozklepnu nějak kladivem :wink: :kytka:

Ja si je jednou koupila praveze ve Vidni, ale ani jsem nevedla ze jsem koupila Vegan shohes, precetla jsem si to az doma v prilozenem letacku. Byli drazsi asi 200euro, ale vydrzeli dlouho a nikde netlacil. Bohuzel si uz nepamatuji ten obchod, jezdim do Vidne casto a klidne bych si je koupila znovu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2483
25.10.11 18:42

To je prima :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12272
27.10.11 00:43
mother píše:
Pro Kolozubka:
Mockrát děkuji za odkaz, vypadají dobře a do Prahy je to blízko! :kytka:

Pro Asha:
Díky za podporu :andel: :kytka:

Pro Papavlinka33:
Mockrát děkuji za odkaz.
Vegetarián shoes jsem si jednou koupila pro sebe a tlačí mě pata, i když jsem si je zkoušela, tak uvidíme, třeba to ještě rozklepnu nějak kladivem :wink: :kytka:

Rádo se stalo :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
941
31.10.11 07:35

Ahoj, moc tuhle problematiku nezkoumam, ale to je vazne kvuli tvemu presvedceni takovy problem s kozenyma botickama pro dite? Beru to podle sebe, kdyz si koupim boty z imitace kuze. Boty se neroztahnou, neprizpusobi noze, vecne me tlaci a hlavne se v nich poti nohy. Pedikerka mi v lete nadala, at prestanu nosit sandaly, co nejsou kozene, ze je to na noze strasne znat. Delaji se takove mikropuchyrky, jakoby zarodky plisne a souvisi s tim cela rada problemu.

Proti vegetarianstvi nemam nic a predpokladam, ze svemu ditku ty potrebne slozky potravy nahradis. U nas doma se taky neji rada veci a nedudu to Tomaskovi davat jen proto, ze bych mela. Ale u tech boticek bych si to fakt asi promyslela. At ditku nezadelas na nejake zdravotni problemy, plisne, otlaceniny, nespravny vyvoj nozicky. A pokud ti to vazne tak moc vadi, tak bych se spis poradila s lekarkou. Ta bude mit urcite vic zkusenosti, nez my tady.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2458
31.10.11 08:17

To ze boty nejsou kozene, nemusi hned znamenat ze je to plastovej smejd. Jsou materialy ktere se noze prizpusobi stejne jako kuze a maji i podobne vlastnosti.
 http://www.natural-living-for-women.com/…n-shoes.html

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
941
31.10.11 08:46
papavlinka33 píše:
To ze boty nejsou kozene, nemusi hned znamenat ze je to plastovej smejd. Jsou materialy ktere se noze prizpusobi stejne jako kuze a maji i podobne vlastnosti.
http://www.natural-living-for-women.com/…n-shoes.html

Omlouvam se, na tohle me nepresvedci nikdo. Vim, co „plastove“ boty delaji s nohou. Ale samozrejme nemam odzkousene zadne moderni nekozene materialy, takze toto asi nejsem schopna posoudit :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2458
31.10.11 09:14

Akorat ze vegan shoes nejsou jen plastove. Ostatne ja nejsem vegetarian, boty jsem si koupila protoze byli pekne, ze jsou vegetarianske jsem zjistila az doma z letacku. Byli perfektni a vydrzeli dlouho a ten material nememel s plastem nic spoecneho. Kdybych nezkusila neuverim.
Ostatne i ceny teto obuvi napovidaji ze nejspis nepujde o smejd. Klidne bych ty penize investovala a koupila si je znovu.
No kazdeho os. vec, myslim ze zakladatelka to ma promyslene dobre a nehodla koupit detem gumove crocsy od cinanu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2483
31.10.11 16:16

Myslím si,že je opravdu dobré nejdřív nějakou alternativu vyzkoušet, i když hodně lidí kupuje syntetické boty i kvůli lepší ceně, ne nutně proto,že nechtějí kožené. Já mám dost specifické nohy,takže mi ledajaké boty nesednou. Určitě tedy nenakupuji v tržnici nebo tak,platí to i pro děti. :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
ElzinaP
26.3.13 01:38
@Holma píše:
Promiň za dotaz mimo mísu, ale tvé dítě se samo rozhodlo, že bude vegetariánem? Dokážu pochopit vegetariány jako dospělé, ale nedokážu pochopit tak zarputilé vegetariány, kteří tak učí i svého potomka. Vím, že spousta důležitých látek živočišného původu lze nahradit rostlinnými, ale také vím o rizikách s tím spojené a o důsledcích nemluvě.

A tvé dítě se rozhodlo, že bude masožravcem (přesněji mrchožroutem)..? ;)
Mnohem více rizik přináší jedení živočišných výrobků.

Po botkách se také ohlížím, ale kvalitní zatím nacházím jen dospělácké. :think:

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna zdravého obouvání

Ikona - Eva Žáková

Ing. Eva Žáková