Bouchání nechtěné do hlavičky

Anonymní
13.8.20 16:02

Bouchání nechtěné do hlavičky

Stalo se někomu že dítě omylem praštil o něco do hlavičky? Do jednoho roku víckrát? Už nevím jak se to stává a doufám že jsem mu tím už neublížila, jednou nám spadl, ale to už bylo dětskou neznalostí :zed: :zed: :andel:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18195
13.8.20 16:31

A kolik mu je? U novorozence bych se bala, pokud uz sam leze, tak se tomu nevyhnes. Syn co zacal lezt, tak pořád odnekud pada nebo se mlati do hlavy :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
LD1
195
13.8.20 16:40

Že bych já omylem praštila opakovaně dítě do hlavy, to fakt ne. Snad dávám pozor, ne? Že se někde bouchne sám, spadne, to se stává pořád, co se začal víc pohybovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.8.20 17:01

@Kriss Tina zatím se přetáčí na bříško 4m

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.8.20 17:02

@LD1 ano, dávám si pozor, ale máme rozestavěný byt, malý prostor a moc věcí v koupelně :(

• Citovat
  • Nahlásit
18195
13.8.20 17:04
@Anonymní píše:
@LD1 ano, dávám si pozor, ale máme rozestavěný byt, malý prostor a moc věcí v koupelně :(

Tak mu tu hlavu drz, kdyz ho neses ne? Nebo si uklid byt, vyhazej veci co se vsude vali. Fakt neni normalni jit s dítětem a jeho hlavou rozrazet vsechno kolem ceho projdes :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.8.20 17:17

@Kriss Tina to jsem ani neřekla že to takto je a uklizené máme

• Citovat
  • Nahlásit
1199
13.8.20 17:23

Dcera se mlátí do hlavy pořad, co sama leze a sedí, ale ze bych šla a mlatila s ni do věci teda ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.8.20 17:26

Mně se to dělo taky. Sama jsem omlácená. Denně se bouchnu tak 10× do různých částí těla. Když jsem nosila mimino, tak jsem mu občas vzala hlavou nebo nohou futra. Nebylo to denně a ani každý týden, ale občas se to stalo. Když šli do větší sedačky, tak jsem je párkrát vzala hlavou o auto. Asi špatně odhaduju vzdálenosti :nevim:. Když se pak plazili, tak to občas schytali taky, něco mi na ně spadlo u vaření. :nevim:
Taky jsem v pozdější době oběma přivřela prsty do dveří, několikrát je odněkud smetla, takže se potloukli. Oba jsou školní a nějaké následky to na ně nezanechalo.
Mně moje máma nechtěně způsobila ve 3 letech otřes mozku. Jsme jen lidi.
Snaž se být opatrná a vypozorovat, kdy se to děje a u těch situací se víc soustředit.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.8.20 17:27

Ve 4 měsících se mi to ještě nestalo ani jednou a to už vám jako i dítě spadlo?? cos ním proboha děláte… to není hračka, víte že tak malé děti mají lebku jako skořápku? Navíc nemají ji úplně srostlou…

• Citovat
  • Nahlásit
1199
13.8.20 17:31
@Anonymní píše:
Mně se to dělo taky. Sama jsem omlácená. Denně se bouchnu tak 10× do různých částí těla. Když jsem nosila mimino, tak jsem mu občas vzala hlavou nebo nohou futra. Nebylo to denně a ani každý týden, ale občas se to stalo. Když šli do větší sedačky, tak jsem je párkrát vzala hlavou o auto. Asi špatně odhaduju vzdálenosti :nevim:. Když se pak plazili, tak to občas schytali taky, něco mi na ně spadlo u vaření. :nevim:
Taky jsem v pozdější době oběma přivřela prsty do dveří, několikrát je odněkud smetla, takže se potloukli. Oba jsou školní a nějaké následky to na ně nezanechalo.
Mně moje máma nechtěně způsobila ve 3 letech otřes mozku. Jsme jen lidi.
Snaž se být opatrná a vypozorovat, kdy se to děje a u těch situací se víc soustředit.

Tím bych se nikde moc nechlubila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.8.20 17:36

Omylem jsem šla s pitím na terasu a jak jsem držela trošku blbě malou tak se bouchla do hlavy. Ani si toho nevšimla. Těch boulí ještě bude :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.8.20 17:37
@NinaU. píše:
Tím bych se nikde moc nechlubila.

A co mám dělat? Mám se odstřelit, nebo kvůli tomu brečet? Dělala jsem vše pro to, aby se to dělo co nejméně. Jak píšu, asi mám nějaké problemy s odhadem vzdáleností, protože mrzacim i sebe. Teď tedy mám nové brýle, tak se to mírně zlepšilo. Navíc mám problém s tím, že jsem velice pomalá, takže nezvladam rychle reagovat, což byl problém, když bylo mimino a batole.
Pak jsem vychytala nošení tak, že jsem měla jejich hlavu v lokti, abych jim ji chránila. Nohy jsem neřešila.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.8.20 17:58
@Anonymní píše:
Ve 4 měsících se mi to ještě nestalo ani jednou a to už vám jako i dítě spadlo?? cos ním proboha děláte… to není hračka, víte že tak malé děti mají lebku jako skořápku? Navíc nemají ji úplně srostlou…

Přetočilo se.. nespadlo nám z náruči, ale přes zábranu, která byla špatně nachystaná

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.8.20 18:01
@Anonymní píše:
A co mám dělat? Mám se odstřelit, nebo kvůli tomu brečet? Dělala jsem vše pro to, aby se to dělo co nejméně. Jak píšu, asi mám nějaké problemy s odhadem vzdáleností, protože mrzacim i sebe. Teď tedy mám nové brýle, tak se to mírně zlepšilo. Navíc mám problém s tím, že jsem velice pomalá, takže nezvladam rychle reagovat, což byl problém, když bylo mimino a batole.
Pak jsem vychytala nošení tak, že jsem měla jejich hlavu v lokti, abych jim ji chránila. Nohy jsem neřešila.

Aspoň nejsem jediná :(. No ťuknout se mi podařilo vždy třeba jen z jednoho centimetru, ale mimi se trochu jen zamračilo a neplakalo. Taky mám asi špatný odhad, nevím jak se to může dít :zed: :hug: Doufám že s tou autosedačkou se mi to nikdy nepodaří.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama