Šišatá hlavička 4m

Anonymní
13.8.20 13:34

Šišatá hlavička 4m

Asi jsem slepá, jak poznat která strana je více šišatá a na té má mimi ležet? Dr nám řekla, že má víc šišatou hlavičku na té straně, kde ale rád leží a je jeho oblíbená.. nevím jestli v tu chvíli jsem špatně doktorku nepochopila, tak teď přemýšlím :zed: :lol: Spraví se to ještě nebo jsme mu zničili život?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4770
13.8.20 13:36

Právě že musí ležet na té která není splostela. Na té zdravé aby více ležel. A spraví se to, kdyztak se myslím dává helma..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.8.20 13:39

@mackA159 tak jsem to s tím spánkem pochopila dobře, jen nevím která je ta správná, je nějaký trik jak to poznat? Vážně jsem asi slepá :lol:. Při nejhorším se zeptám znovu na kontrole no

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.8.20 13:41

Mimi má fondanelu jakoby blíž k jedné straně, pozná se to podle toho jestli je blíž nebo dál té zdravé straně?

• Citovat
  • Nahlásit
6208
13.8.20 13:41

Nejlepší je nechat miminku napsat kontrolu u neurologa a rehabilitace. Cvičením se nic nezkazí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4770
13.8.20 13:42
@Anonymní píše:
@mackA159 tak jsem to s tím spánkem pochopila dobře, jen nevím která je ta správná, je nějaký trik jak to poznat? Vážně jsem asi slepá :lol:. Při nejhorším se zeptám znovu na kontrole no

Mrkni na net. Hlava by měla být kulatá, tvoje mimčo ji má zřejmě na té straně kde hodně leží plochou (do rovna, sisky).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.8.20 13:46

@mackA159 až na to že nám doktorka řekla že ta na které leží je zdravá, proto se mi to nezná, buď se spletla nebo jsem ji nepochopila

• Citovat
  • Nahlásit
4770
13.8.20 14:03
@Anonymní píše:
@mackA159 až na to že nám doktorka řekla že ta na které leží je zdravá, proto se mi to nezná, buď se spletla nebo jsem ji nepochopila

Tak to je ale blbost. Logicky když na něčem lezis víc, tak ta strana je víc mackana..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama