Bouchnuti do hlavy a omdleni dite

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
23.11.21 07:26

Bouchnuti do hlavy a omdleni dite

Dobry den, zajima me, zda muze dite omdlit, aniz bych si vsimla? Syn se v postylce zveda a casto pada, boucha se do tycek. Nekdy se stane, ze slysim, ze mrci, treba ze spani, i vstane, pak ranu a najednou ticho - spi. Zajima me, zda se nemuze treba prastit tak spatne, ze omdli a pritom nema zadne vnejsi zraneni, ani bouli? Mozna blby dotaz, ale vrta mi to hlavou. Diky.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3069
23.11.21 07:43

Velice nepravdepodobne. Deti jsou delane, aby umely padat ze svoji vysky. To musi byt jina rana, aby dite omdlelo. Jestli se bojis a furt se boucha, tak ty tycky necim obal, at je to mekkci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10863
23.11.21 08:52

Spíš to bude, že do té tyčky kopne. To může být taky dobrá rána.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3395
23.11.21 09:00

To by na tu tyčku musel spadnout ze tří metrů. Děti jsou uzpůsobené k pádům ze své výšky. Pokud by fakt řádil v postýlce, tak bude mít tak modřinu. Jiná věc pak je, když se snaží přelézt ven a spadnou mimo postýlku. Tam už určité nebezpečí je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.11.21 09:37

Nám dite spadlo z naši vysoké postele 70 cm rovnou na hlavu, má na čele z toho nárazu viditelnou plošku. Ale byl úplně v pohodě. Pak ho starší praštil to hlavy tomahavkem, protože ho obléhal v hradu. A taky dobrý, jen malá dírka (odrenina). Jen co dobrecel, lezl do toho “hradu” zas a útočil z nej na staršího. Ale děsím se, co bude ještě :zed: člověk má samozřejmě strach, dospelej by to asi tak rychle nerozchodil.

• Citovat
  • Nahlásit
1234
23.11.21 09:41

Ohledne omdleni bez boule - v 5 letech jsem bezela pres antukove hriste, kde byl mezi tyckami uprostred ve vysce meho krku natazeny tenky drat bez jakehokoliv oznaceni. To jsem omdlela, ani nevim, za jak dlouho me nekdo nasel, mela jsem otres mozku a krome krvave ryhy na krku zadne vnejsi poraneni.

Ale nemyslim si, ze by dite mohlo omdlit po bouchnuti do hlavy v postylce. Spis by melo maximalne bouli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1067
23.11.21 10:25

Nám dítě spadlo z golfek. Na hlavu. Rána jako z děla. Na pohotovosti, že o nic nejde pokud neomdlévá nebo nezvrácí. A že pád z výšky menší než je jeho bývá ok. Děti leccos vydrží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
307
23.11.21 10:37

Řikáš, že syn se zvedá, tak to bude spíš ten kopanec, jak psal Cenarius. Já jednou byla na návštěvě u tety, která tehdy měla asi 2letou holčičku. Zrovna ji dala spát, tak my kecaly v kuchyni… a najednou bylo slyšet středně silné duté rány. „Teď něco uvidíš,“ řekla mi teta a vedla mne k postýlce. „Slečna“ ležela na bříšku a hlavičkou bouchala do tyček. A tvářila se, jakoby prožívala orgasmus (dětičky si ho přivodit umejí, jsou šikovné…). A to si ještě hlavičku musela „naštelovat“ jako bejk proti toreadorovi, jinak by nedostala tyčkou mezi čelo a hlavu (na to správné místo :? ). Neměla z toho žádná viditelná zranění (dělávala to prý často), ale nevím, zdali neměla hmatatelné boule. Každopádně o něco později jí začala občas téct z nosu krev a stanovili jí anemii. To jsem chtěla jenom sdělit, čeho všeho jsou děti schopné.

Jak Ti už někdo radil, tyčky obal dekou. Deka musí být hrubá, aby to splnilo účel. Když bude tenší, beztak ji musíš nejdřív srolovat na 3vrstvý pás. Pak převlečeš deku od krajné tyčky až po poslední krajní tyčku, takže všechny tyčky na jedné straně postele budou „za dekou“, tedy z vnější strany. Nějakým způsobem utáhneš - silně, aby to drželo. Zopakuješ s ostatními 3 stranami a dítě se k tyčkám nedostane (alespoň v jejích dolní polovině). :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.11.21 10:40
@Alkata píše:
Nám dítě spadlo z golfek. Na hlavu. Rána jako z děla. Na pohotovosti, že o nic nejde pokud neomdlévá nebo nezvrácí. A že pád z výšky menší než je jeho bývá ok. Děti leccos vydrží.

Jj, kdyz nase cerstve rocni dcera spadla z techto schodu (deda nezavrel dvere :cert:), tak jsme jeli k lekari. A dcera byla uplne v poradku.

• Citovat
  • Nahlásit
6277
23.11.21 11:29
@Anonymní píše:
Dobry den, zajima me, zda muze dite omdlit, aniz bych si vsimla? Syn se v postylce zveda a casto pada, boucha se do tycek. Nekdy se stane, ze slysim, ze mrci, treba ze spani, i vstane, pak ranu a najednou ticho - spi. Zajima me, zda se nemuze treba prastit tak spatne, ze omdli a pritom nema zadne vnejsi zraneni, ani bouli? Mozna blby dotaz, ale vrta mi to hlavou. Diky.

mně syn v kojeneckém věku pravidelně pozbýval vědomí při jakémkoli bouchnutí do hlavy - stačilo třeba když se teprve učil sedět - posadil se sám a pak přepadnu dozadu (seděl na podlaze). Vždycky jen protočil oči a byla z něj hadrová panenka. Probírala jsem ho foukáním do obličeje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat