Bouchnutí do hlavy o roh zdi

Anonymní
5.1.21 17:34

Bouchnutí do hlavy o roh zdi

Hezký večer, mám dotaz a asi se bojím zbytečně, ale dnes jsem něco vyndavala z mrazáku, s tím, že vedle lednice máme koš a chtěla jsem pak prázdný obal hodit do koše. Jak jsem byla ohnutá u mrazáku tak jsem se ani nenarovnala a “poslepu” jsem se otočila ke koši a práskla jsem se do hlavy o roh zdi do přední vlasové části nad čelo. Jediné co mě napadlo po bouchnutí na to místo tlačit, ať tam není boule a pak jsem si na chvili sedla, aby se mi třeba nezatočila hlava.. to místo trošku bolí, ale viditelně tam není boule ani krev nic.. jen jsem docela plašan a mám strach, aby mi něco nebylo, ani na lehký otřes mozku to asi není že? Dle netu čtu zase katastrofy, co se může stát i z úrazu, který je banální. :? Celý den jsem taková přejetá, unavená takže nepoznám, jestli jsem víc ospalá, ale nezvracela jsem nebo tak.. Stalo se to ve 14:00 a doma jsem sama, přítel je v práci, ale na 100% by mi řekl že jsem hypochondr, tak jsem mu ani nepsala :think:

PS: Vzpomněla jsem si, že v minulosti se mi stalo vícekrát, že jsem spala na posteli hned u zdi a v noci jsem se vzbudila (např. Špatný sen), se zavřenýma očima si sedla na postel a při lehání jsem se práskla do hlavy o zeď a hned jsem spala.. ani jsem neměla čas vyšilovat a nic mi nebylo :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1265
5.1.21 18:10

Tohle bych fakt neřešila. Určitě je to ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1265
5.1.21 18:13

Ještě bych dodala, že boule se nemají zatlačovat, ale jen chladit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4182
5.1.21 18:19

Viděla jsi hvězdičky?
To se mi stalo při bouchnutí ehm o rám kola. Tehdy jsem opravdu viděla hvězdnou oblohu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5592
5.1.21 18:20

Hypochondr jsi. Nic ti není prosím tě. Kdybys blila, tak bys otřes mozku mít mohla.. Každopádně tohle se stane každýmu druhýmu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1133
5.1.21 21:39
:zed:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
14.1.21 08:34

My máme takovou nepruhednou krytku na všech stěnách :D a to ještě malá nechodí