Bouchnuti novorozence do hlavičky

445
2.5.20 04:11

Bouchnuti novorozence do hlavičky

Maminky kojila jsem svého téměř 5ti týdeního syna v posteli a po kojení jsem si ho nechala u sebe, na straně kde spí přítel, ten tvrdě spí a sjela mu ruka dolů a praštil malého loktem do zadu hlavičky, nevím jestli lehce… Malý spinkal a jen se vzbudil, vůbec neplakal. Od té doby spinká a já ho každou hodinu pozoruji a nezdá se mi, že by bylo něco špatně, ale četla jsem, že když dítě po úrazu nepláče, je to špatně. Jsem g toho zoufalá :( a nevím co dělat.. Kdyby tak raději praštil do hlavy mě… Děkuji za každou zkušenost/radu.
Chci ještě dodat po kojení se na me usmíval ze spánku jako obvykle. Tak nevím, pořád se bojím..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1727
2.5.20 04:32

Nedělej nic, nic se nestalo. A připrav se, že čím je dítě starší, tím častěji se bouchne nebo spadne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13363
2.5.20 06:00

Takových nehod se stane, nic se neděje, děti jsou odolné.

A nečti na interentu o žádnáých diagnozách. Vždycky ti z toho vyjde, že ty a nebo tvoji blízcí umřou pomalou a bolestivou smrtí.

Zároveń si vzpomeń na fyziku. To co popisuješ (odborně se to jmenuje mechanismus úrazu), prostě nemá dostatečnou sílu, aby to to mimino jen probudilo, natož aby mu to ublížilo. On to totiž ani žádný úraz není. Stalo škody zhruba jako když ti někdo v tramvaji stoupne na nohu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8376
2.5.20 06:39

Neplaš, neumíš si ještě ani představit, co přijde za pár měsíců. Tohle je oproti tomu fakt blbina. Normálně se bez vyspat a nesleduj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24400
2.5.20 06:53

To nebyl žádný úraz, ani si toho nevšiml, proto nepláče. Klid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2601
2.5.20 08:49

Tím se myslí při velkém úrazu, kdy nepláče, protože je v bezvědomí. Klid, takových malých bouchnutí ještě bude. Pokud byl vzhůru, tak je v pohodě. Pro klid duše můžeš kontrolovat zorničky - zda jsou stejně velké a stahují se v reakci na světlo. Jen pro jistotu, nemusíš je měřit na setiny milimetru, nestejně velké se myslí, že by jedna zornička byla velká přes půl oka a druhá normální. To platí při jakémkoliv úrazu i v budoucnu, ani na pohotovosti vám nic moc víc neporadí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama