Upadne mi nehet

Anonymní
20.4.20 22:44

Upadne mi nehet

Ahoj, asi pred 14ti dny jsme stehovali a na nehet mi narazil roh postele. Nehet byl trosku fialovej, 3 dny to bolelo a pak v pohode. Dneska jsem si chtela ostrihat nehty a kdyz jsem nehet trosku zmacla zacal vytejkat hnis a nehet je do poloviny uplne uvolneny.
Nevite co ted s tim mam pockat az nehet sam odpadne? Co s tim hnisem? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9114
20.4.20 23:23

Kup si visnak, me prilezitostne opoustely nehty po bezeckych zavodech a visnak vzdycky nejlepe pomohl. No, ale taky zalezi, jak moc to mas hnusne… ale jestli sis toho doted nevsimla, tak to snad tak zle nebude :hug:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59251
20.4.20 23:33
@Anonymní píše:
Ahoj, asi pred 14ti dny jsme stehovali a na nehet mi narazil roh postele. Nehet byl trosku fialovej, 3 dny to bolelo a pak v pohode. Dneska jsem si chtela ostrihat nehty a kdyz jsem nehet trosku zmacla zacal vytejkat hnis a nehet je do poloviny uplne uvolneny.
Nevite co ted s tim mam pockat az nehet sam odpadne? Co s tim hnisem? :nevim:

Desinfekce, klidně obyc betadina a modlit se.. Nejspíš sleze.. Ale když to udělá samo, tak to nebolí..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5126
21.4.20 05:50

Na chirurgii ti to sundají a vyčistí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6766
21.4.20 07:00

Auvajs, no zkusila bych taky dezinfekci, potom možná lehce omotat náplastí, abys někde nezatrhla a nestrhla si to. A pak čekat, až nehet odpadne sám. Kdyby se tam hromadil hnis, tak to asi bude chtít tu chirurgii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
799
21.4.20 09:40

Pokud tě to netlačí v uzavřené obuvi, tak máš kliku a stačí hnis vytahovat např. tím vyšňákem. Já ho měla uvolněný úplně celý a hodně mě bolel v tenisce, samotné domácí odstranění bylo to nejpříjemnější, co jsem s tím mohla udělat, tak teď budu tři roky čekat na nehet nový :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4317
21.4.20 12:47

@leylen Opakovaně mi strhávali na chirurgii nechutně a šíleně bolestivě zarůstající nehty. A neboj, tři roky na nový nehet čekat nebudeš, rostou rychle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
799
21.4.20 13:49

@Samy Tak, bylo to myšleno trochu s nadsázkou, co si budeme, ale letos v otevřených botech chodit nebudu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama