Noční koupání v lomu

1
17.4.20 19:44

Noční koupání v lomu

Hezký večer, chtěla bych se zeptat, zda je noční koupání v lomu nebezpečné. Respektive, nemůžeme tím nějak probudit ryby, které by se o nás moc zajimaly? Nebo třeba poštvat sumce starající se o mladé a vyprovokovat je k útoku? Díky moc za odpovědi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7596
17.4.20 19:45

Nechte ryby žít. 8o aspoň v noci…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4276
17.4.20 19:46

:lol: :lol: :lol:
Zaprvé lom nebezpečný je a dokonce myslím, že i zakázaný
Zadruhé budeš na 99% nemocna/y pokud nejsi otuzilec
Za třetí milostné hrátky bych určitě vynechala… hlavně kvůli rybam:lol: :lol: :lol:

Tak, že kašli na to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1889
17.4.20 20:00

Když už, tak tohle dobrodružství bych si nechala na horké letní noci ;) Jinak ryb bych se nebála, piraně u nás nemáme a ryby aktivní večer a v noci stejně nejsou.. 8) :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10798
17.4.20 20:07

Sumec starající se o mladě :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: co si měla proboha z prirodopisu na zakladce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21522
17.4.20 20:22

Takovej lom v dubnu a 8 stupňů teplota vody hmmm, a takovej sumec, co se stará o mladé jak ve filmu Hledá se Nemo, když se nasere, to bude horší než Čelisti hadr..

I trollit by se mělo na úrovni, že @admin

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3348
17.4.20 20:48

Jestli bylo účelem diskuze pobavit, tak já se tomu s tím sumcem zasmala :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17286
17.4.20 20:53

V televizi h*vno, ale emimino nikdy nezklame!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6665
17.4.20 20:54

@JancaS84 Hele, já už několikrát slyšela že velký sumec dokáže stáhnout pod hladinu většího psa. Je mi jasné, že je to příběh z kategorie „Urban legend“, ale stejně nenechám psy plavat do středu rybníka, co kdyby náhodou :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22785
17.4.20 20:56

@Heivka Rybáři z Lipna by ti povyprávěli :) nebo potápěči, ti viděli věci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
282
17.4.20 21:38

@Houba78 no já si myslím že noční koupání v lomu je moc dobrý nápad a hlavně v noci :lol: a jestli chceš mít milostné vodní hrátky tak jen to skus třeba místo vkluzu penisu ti tam vklouzne nějaký ten sumec či pijavice ale myslím že rozdíl asi nepoznáš pokud nejsi panna :lol: :mrgreen: a v lomu je zakázáno koupání pokud nevíš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2859
17.4.20 22:38
@Houba78 píše:
Hezký večer, chtěla bych se zeptat, zda je noční koupání v lomu nebezpečné. Respektive, nemůžeme tím nějak probudit ryby, které by se o nás moc zajimaly? Nebo třeba poštvat sumce starající se o mladé a vyprovokovat je k útoku? Díky moc za odpovědi.

Beru to jako vtip, protože takhle hloupý snad nikdo být nemůže :lol:
Sorry jako :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6665
18.4.20 00:54

@divine woman Tak to by mě zajímalo jestli to nebyla jen rybářská latina, tuhle se nedávno manželův kolega chlubil jak chytil tři obří kapry k obědu. Jeho žena zase vyprávěla že když chce rybu, musí do Tesco :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat