Syn snědl Indulonu

Anonymní
27.3.20 10:48

Syn snedl Indulonu

Mam specificky dotaz, jen jsem se otocila a syn 10 mesicu nejak nasel a rozdelal Indulonu na ruce… mohu se zeptat, kdo tomu rozumi, co ten krem obsahuje? Nesnedl celou tubu, ale neco jo.. mam to nejak resit? Nejak ho sledovat? K doktorovi se mi v teto dobe pokud mozno nechce. Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

207
27.3.20 10:52

Zavolat na toxikologickou linku, poradí vám

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14601
27.3.20 11:02

Maximálně se pos.ere.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31871
27.3.20 11:12
@Janli píše:
Maximálně se pos.ere.

přesně. Doktory bych s takovou banalitou v dnešní době neotravovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
718
27.3.20 11:22

Taky si myslím, že se max po…Navíc si myslím, že toho asi moc nesnědl, spíš rozpatlal kdo ví kde, ono to chuťově moc dobré nebude, že by třeba vysál celou tubu. Mně se tak malý dostal k gelu do myčky, než jsem se vrátila z WC, tak rozpatlané všude. Volala jsem na toxikologickou linku a řekli, že se maximálně pozvrací a máme ho sledovat. Řekla bych, že gel do myčky bude větší svinstvo než indulona. Ale jestli máš takové obavy, zavolej na tu toxikologickou linku, tam ti řeknou hned.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Run
20713
27.3.20 11:29

Kosmetika není jedovatá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.3.20 11:29

Tak davam jen pro info, kdyby se to nekomu tako stalo. Volala jsem a toxicke to neni, jen sledovat, kdyby svracel, zvratky by mohly byt mastne a mohl by se zadavit, takze mam sledovat a idealne dat cerne uhli…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
27.3.20 11:39

Synek cca v roce taky zbastil pulku tuby. Mel peknej mastnej bobek, ale jinak nic.

• Nahlásit
  • Citovat
145
27.3.20 13:15

Ja jsem jako mala snedla krem na boty a ok… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
350
27.3.20 13:17

Já toho sezrala…

:lol: :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13909
27.3.20 14:30

A co teprve duck do wc, tu gelovou část, co se lepí na mísu… a jak pěkně pěnili

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
851
27.3.20 15:37

Syn někdy kolem roka do sebe naládoval celou OGU (krém speciálně dělaný v lékárně) - nic to s tím neudělalo. Dcera si ve 4 letech do pití nalila tekuté mýdlo a v klídku to popíjela, než jsme to s manželem zjistili. Také to zvládla bez problémů…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama