Reklama

Boule na prstu po úderu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.17 11:43
Boule na prstě?

Ahoj, je normální aby se po malém úderu do prstu na ruce udělala tvrdá boule? Myslela jsem že z toho bude jen modřina, ale ta je vystouplá a tvrdá 8o

Reklama

Reakce:

Noggie
Ukecaná baba ;) 1666 příspěvků 18.12.17 12:26

Měla jsem naštípnutou kost na prstě a boule se mi po roce od úrazu udělala taky. Nezmizela. Uvažuju, že zajdu na chiru ať mi to uříznou nebo tak něco.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.17 12:40

@Noggie Mně se udělala hned po tom, co jsem se bouchla. Modrá boule, stejně jako se udělá třeba na hlavě, ale na prstu jsem se s tím ještě nikdy nesetkala :D

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >