Boule po kastraci kočky

1
10.3.20 02:24

Boule po kastraci kočky

Dobrý den, prosím o radu.
Minulý týden ve čtvrtek jsem byla s kočkou na kastraci. Kastrovaná byla klasicky z břicha. A v neděli jsem si všimla trošku vystouplé tvrdé boule u spodního konce jizvy. Když se kočička jakoby natáhne (zadní) a napne se jí bříško, tak boule vyleze ještě o něco více. Máte s tím prosím někdo zkušenosti? Je to normální? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24964
10.3.20 07:20
@Momini píše:
Dobrý den, prosím o radu.
Minulý týden ve čtvrtek jsem byla s kočkou na kastraci. Kastrovaná byla klasicky z břicha. A v neděli jsem si všimla trošku vystouplé tvrdé boule u spodního konce jizvy. Když se kočička jakoby natáhne (zadní) a napne se jí bříško, tak boule vyleze ještě o něco více. Máte s tím prosím někdo zkušenosti? Je to normální? Děkuji

Proč s kočkou nejdeš na veterinu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5588
10.3.20 07:57

@Momini Už jste dávno měli být u veterináře, mám zkušenost jenom s kastrací fen, ale veterinář mi řekl, že kdybych si všimla jakýchkoli změn kolem jizvy, bouličky, změny barvy kůže, tak mám co nejdřív přijet s fenkou na kontrolu, nemusí to být nic vážného, ale taky to může být život ohrožující stav, což jako laik doma neposoudíte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
547
10.3.20 08:57

My meli presne to same po kastraci kocky. Veterinar rikal ze je to v pohode ze se to zatahne casem a taky ze jo. Je to pres pul roku a je to ok. Ale zasla bych s tim radeji at na to koukne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama