Boulička za uchem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.13 21:50
Boulička za uchem...

Maminky, prosím o radu, už nějakou chvíli tak rok dva, se mi dělají za uchem citlivé bouličky, veliké jako hrášek. Do nedávna jsem si myslela, že to mám z jiných, než zlatých naušnic, tak jsem je přestala nosit, koupila zlaté a ono se mi to stejně dělá pořád. Zítra budu volat na kožní, objednám se, tak jsem fakt zvědavá. Dělají se mi vždy za uchem, jednou ji tam mám týden, pak sama zmizí a pár dnů pokoj a zas se tam udělá další a na dotek to fakt není příjemný. Moc děkuju za nějaký typ.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
jaja84
Kelišová 6792 příspěvků 01.01.13 21:51

Ja to mam taky a strasne to boli, to jsem zvedava co to bude :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.13 21:54

To jsem taky zvědavá, už mě to fakt nebaví, mám tolik náušnic a nemůžu nosit žádné, pak je to ok, ale bez naušnic si připadám, jak bez nohy, takže hned jak zmizne, tak si je zase nasadím a je to furt dokola. Dámě vědět :D.

Lena007
Zasloužilá kecalka 655 příspěvků 01.01.13 21:55

Neni to neco jako akne?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.13 22:01

Je to takové podlité vodou, jak hrášek, ale nikdy z toho nic nevyteče, ani se o to nesnažim, protože to fakt bolí nepříjemně.

jaja84
Kelišová 6792 příspěvků 01.01.13 22:20

Uzliny? :nevim: to jsem se docetla na netu.

alisekR
Kelišová 5730 příspěvků 01.01.13 22:26

Máš tu bouličku jako na boltci v místě dírek???To jsem mívala já, musela jsem mazat asi framikoinem, než se to vyhojilo.

Freetibet
Závislačka 4378 příspěvků 01.01.13 22:38

Ja mam to same, podle me je to proste akne, boli to stejne, akorat to nema zadny vyvod, tak se to neda „vymacknout“ nemam to na boltci, ale za uchem jakoby tam, co ucho dole zacina

Alčák1
Závislačka 2750 příspěvků 01.01.13 23:14

Přesně, mě se to tam taky občas udělá, bolí to jako uhrák ale samo to zmizí. Podle mě se asi občas ucpe nějaký pór :think: ale víte co je zajímavý, zjistili jsme s kamarádkou, že když používáme gelový antiperspirant, tak se nám udělají bolestivé bouličky v podpaží je tam bolestivá boulička ale za 3 dny je pryč. A nedávno jsem zjistila že teta to má taky ale jakmile používáme jinej antiperspirant, tak to tam není. Podle mě je to asi podobné i za tím uchem. :think: ucpe se pór a je to ale :nevim:

Freetibet
Závislačka 4378 příspěvků 01.01.13 23:30

@Alčák1 moje mamka ma to same! Takze je to nejaka reakce na to, ale kazdy je asi citlivy na neco jineho, ja to teda z toho nemam, pac tuhy pouzivam kazdy den a tahle boulicka se mi dela jednou za par mesicu.

Alčák1
Závislačka 2750 příspěvků 01.01.13 23:34

@Freetibet no já jsem jednou šla k Dr. páč jsem si myslela, že mám asi rakovinu prsu - udělala se mi boulička v pravém podpaží když mi bylo cca 17 let. Bála jsem se tam jít a loučila se se životem a říkala jsem si, že už tu asi dlouho nebudu :lol: blbá puberta :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: nakonec jsem tam šla a Dr. mi řekla, že je to uzlina a že se to občas stává před nebo v období menstruace a že je to způsobené hormonama. :dance:

Freetibet
Závislačka 4378 příspěvků 01.01.13 23:43

@Alčák1 no to by me taky vydesilo! Ja nastesti mam jen ty za tim uchem :mrgreen:

Alčák1
Závislačka 2750 příspěvků 01.01.13 23:49

@Freetibet jinak moje mamka si taky našla bouličku ale na boltci, bylo to před Vánoci :,( ona je hrozná, hned všechno mačká… :cert: nakonec ji to tak bolelo, že šla na chíru. Tam ji to vyřízli, takže teď má malinko zdeformovaný ucho, Dr - náš rodinný lékař ji řekl, že to pošle na histologii, že se mu to nelíbí / naše prababička zemřela na rakovinu ucha, nosila šátek pořád od krve a nenechala na sebe sáhnout. Jednou tam děda nečekaně k ní přišel, tak šátek zrovna neměla a měla díru do hlavy, ucho už tam nebylo, ta rakovina ji ho sežrala, 3 týdny na to co ji takhle děda načapal, zemřela ve věku 86 let v nemocnici / na štěstí to byla jenom nějaká tuková boulička, nic vážnýho :lol: :dance:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.13 07:44

Holky já to nemám na boltci, ale tam jak je zvukovod, tak na té chrupavce, ale za uchem, ale kdysik jsem to mívala i na boltci a dnes prvně, jak jsme sundala naušnice a šla spat mi z toho vytekl hnis, to se ještě nikdy nestalo, ale pořád to bolí, au. Mám strach, že se objednám na kožní a přijedu tam a bude zrovna po bouličce, když mi hnisá, že na mě budou čučet, jak na bl..a. Před pár rokama mi ji chtěla dr. vyřezat, prej jestli mi tam zavazí, že ju vyřežem a jestli ne, tak to nemám řešit, tak jsem to neřešila, páč bych se asi uchodila na to řezání, když se mi dělá furt. :)

martina.se
Hvězda diskuse 56917 příspěvků 02.01.13 08:56

Ahoj, my se tohle dělá, protože jsem si při píchání naušnic napíchla nerv.. takže jak nasadim naušnici, okamžitě se mi někde na uchu udělá bolestivá boule, velikost jako hrášek.. jednu mám v místě vpichu a porušeného nervu, ta je trvalá a nemizí (10 let). takže bych vysledovala, jestli se Ti to nedělá po nasazení nějakých konkrétních naušnic (reakce na určitý kov).. já od té doby nemůžu mít žádné, nesnesu ani chirurgickou ocel :zed:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama