Box s překvapením - zkušenosti

19.10.20 16:53

Box s překvapením

Ahoj, mate někdo zkušenost s tzv. mystery boxy? Proste krabice s překvapením? Nikde nemůžu najít rozumné recenze, tak mě napadlo zeptat se tady. Uvažuji, ze jeden vyzkoušim, tak mě před tím třeba někdo varuje. :lol: :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
801
19.10.20 17:20

Mám zkušenost se superboxem a tak jako zpestření dobrý, ale stačilo jednou, tu hodnotu v tom úplně nevidím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11533
19.10.20 17:22

Tak je jich spousta… záleží, jakej myslíš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14348
19.10.20 17:32

My jsme dětem koupili jedny vánoce každému mystery box s postavičkama a věcma z herního obchodu. Jako bylo to zajímavé zpestření. Záleží, co od toho očekáváš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
314
19.10.20 17:59

2× jsem si koupila box s kosmetikou. Jako aspoň jsem vyzkoušela věci, které bych si jinak nekoupila, ale zas tam byly i věci pro které jsem neměla využití… Přijde na to co očekáváš, jak píší výše.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19687
19.10.20 18:08

A jakej konkrétně? Ono je jich dost, ale necekala bych neco extra. Mela sem kdysi s kosmetikou a nepouzila z toho skoro nic, absolutne mi nesedely treba barvy rtenek, laku, makeupu atak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.10.20 18:27

No s kosmetikou jsem chtěla zkusit od pinkpandy, ale nemají nejlepší recenze, takže to jsem nechala být. Ale jsou boxy, kde prý namichaji podle zájmů tenhle konkrétně Lucky box. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama