Zara - eshop, slevy

8697
17.10.20 21:17

Zara - eshop, slevy

Holky, mám to do Zary přes 100 km jedna cesta, tak zvažuju nákup přes eshop. Zatím jsem v Zaře nic na dálku nekupovala, většinou sahám po About you. Nemá nějaký influencer do Zary slevy? Na AY mám kód na dnešek, ale na Zaru nikde nic nevidím. Líbí se mi tam toho nějak moc :mrgreen: :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17.10.20 21:23

@MartinaCV bohužel sem nikdy kód do Zary nezaregistrovala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8697
17.10.20 21:24
@Adina Mandalova píše:
@MartinaCV bohužel sem nikdy kód do Zary nezaregistrovala

A sleduješ Instagram? Ten myslíš můžu vyloučit, že z tamních holek nikdo nic nemá? :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8697
17.10.20 21:25

@Adina Mandalova Nevíš, jestli Zara vyměňuje případně velikosti nebo musím vrátit a znovu objednat jinou velikost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8697
17.10.20 21:45

Ještě dotaz - Zara a Zara home - to jsou dva různé eshopy? Nejde spojit nákup v jednu zásilku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.10.20 22:28

Jojo instagram a kodiky mam prave dost v merku a opravdu sem na Zaru nikdy kod nevidela. Treba na aboutyou uz ti sleva neplati ani na mango. Bohuzel detaily pres eshop neznam. Mam Zaru kousek, ale urcite to budou mit na strankach v podminkach :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8697
17.10.20 22:32
@Adina Mandalova píše:
Jojo instagram a kodiky mam prave dost v merku a opravdu sem na Zaru nikdy kod nevidela. Treba na aboutyou uz ti sleva neplati ani na mango. Bohuzel detaily pres eshop neznam. Mam Zaru kousek, ale urcite to budou mit na strankach v podminkach :kytka:

Myslím, že Michaela Jonas a A. N.D. U.L. A. mají ještě platný kód na About you - chce to zkusit :) A jeden mám, který platí celoročně.
No, už jsem na Zaře objednala bez kódu, tak se nedá nic dělat. Díky za reakce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat