Reklama

Břicháč Tom - recepty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vamberova.zuzana
Povídálka 18 příspěvků 05.01.17 10:10
Břicháč Tom - recepty

Dobry den, chtela jsem se zeptat a pripadne poprosit… Nema nekdo doma knihy Brichac Tom, Rychlovky a chutovky brichace Toma a Brichac Tom a Lucie? Opravu jsou to recepty chutne? Pripadne byla by tu nejaka hodna duse, ktera by minejaky recept prefotila a poslala?

Příspěvek upraven 05.01.17 v 10:23

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

lucije28
Ukecaná baba ;) 1543 příspěvků 05.01.17 10:16

Kniha není tak drahá, aby sis jí nemohla koupit, ne :roll: :roll:? A podpořit autora, aby mohl vydat další knihy :pankac:. Mám od Toma jednu knihu, ale takovou práci bych si s tím nedala, abych jí přefocovala… :lol: :D :mrgreen:

fikovka
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 05.01.17 10:19

@vamberova.zuzana Takže někdo si jí koupil - za ne velkou částu a ty bys jí chtěla ofotit :D… No dobrý…

Neřeknu, kdybys chtěla jeden recept…

-Evka-
Závislačka 3620 příspěvků 05.01.17 10:33

Tyhle knihy mají i v knihovně.

Lucieus 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.01.17 10:58

@fikovka však ona píše nějaký recept a ne celou knížku :roll: Ženský, čtěte příspěvky pořádně :mrgreen:

vamberova.zuzana
Povídálka 18 příspěvků 05.01.17 11:06

@Lucieus ja to tam tak napsany mela, protoze sem nechtic mackla vedle a uz se mi to nedopsalo a vsimla sem si toho, az kdyz to zensky napsali, prispevek jsem doupravovala

fikovka
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 05.01.17 11:22

@vamberova.zuzana Například tady máš ukázku:

http://www.brichactom.cz/…avy-zpusob-z

sabrinafromprague
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 05.01.17 11:43

A neni lepsi si ji kopupit? ofocovat je blbost, je toho tam hodne a krades to autorovi, porusujes copyright. podivej se treba na sbazar.cz,tam je v nabidce

26lenka
Kelišová 6907 příspěvků 20.01.17 11:23

Autorka chce spíš recenzi na knihu a něco si vyzkoušet aby zjistila jestli má cenu knihu kupovat. Tak jsem to pochopila já, tak proč nepomoct?

Nymphetamine
Kecalka 443 příspěvků 20.01.17 11:30
@sabrinafrompra­gue píše:
A neni lepsi si ji kopupit? ofocovat je blbost, je toho tam hodne a krades to autorovi, porusujes copyright. podivej se treba na sbazar.cz,tam je v nabidce
Vsechny recepty a rady i z prvni knihy jsou volne na internetu. Brichac si dal akorat tu praci, ze to sbromazdil a vydal, takze o zadnem kradeni nemuzu byt rec :-) po tom, co jsem mu napsala, ze me to dost zklamalo a ze naopak mu tam spousta- docela zasadnich veci chybi, byl muj prispevek odstranen a bylo mi zakazano vkladat dalsi prispevky, takze tak.
@vamberova.zuzana píše:
Dobry den, chtela jsem se zeptat a pripadne poprosit… Nema nekdo doma knihy Brichac Tom, Rychlovky a chutovky brichace Toma a Brichac Tom a Lucie? Opravu jsou to recepty chutne? Pripadne byla by tu nejaka hodna duse, ktera by minejaky recept prefotila a poslala?Příspěvek upraven 05.01.17 v 10:23

Takze kdyz zapatras na netu, urcite najdes!

Modesta
Ukecaná baba ;) 1787 příspěvků 20.01.17 12:15

@vamberova.zuzana

z té knihy Břicháč Tom a Lucie nedělej pomazánku z tuňáka. Je fakt hnusná. Je z ní cítit rybina a je hodně kyselá. Mamka si koupila třetí díl a tam je tenhle recept taky, akorát jsoou tam přidané další ingredience (cottage sýr a podobně, takže věřím, že po těch úpravách je to poživatelné).

Jinak ze snídaní jsme vyzkoušeli zatím pohankovou kaši a kuskus s mákem, obojí fantastické a zasytí to na poměrně dlouhou dobu. K večeři jsem včera dělala kuřecí rolky s mozzarellou a to teda vážně nemělo chybu, všichni (i s manželem a ročním synkem) jsme to baštili, až se nám boule za ušima dělaly.

Z moučníku jsem vyzkoušela zatím čokoládové řezy, já těhule mám pořád chuť na sladké a tohle je vyloženě dobré. Není to rozhodně nic přeslazeného, je tam hodně cítit chuť té kvalitní čokolády. Takže toho nesežeru kvanta a moje chuť na sladké je uspokojena :)

Já jsem lenoch a hledat tyhle recepty na netu se mi moc nechce. Když to srovnám s knížkou od Havlíčka, tam jsou snad jenom recepty bez chuti a bez zápachu. Bylinky použity nejsou a podle toho to chutná. Pro mě je to výborná investice, že jsem si ji koupila.

vejilka
Závislačka 4358 příspěvků 20.01.17 13:06

@Nymphetamine Tak to je mazec :mrgreen: taky jsem si všimla že na těch jeho stránkách když má někdo něco proti nějakému jídlu tak je docela arogantní a hraje si jak kdyby vynalezl něco nového a nepoznaného :mrgreen: minule tam byla s někým hádka kvůli melounu bylo to tuším v létě on tam pořád tvrdil že se meloun nesmí že je kalorickej a někdo se tam ohradil a on hned jak kdyby měl pravdu jen on. Mám jen jeho první díl další jsem naštěstí nekupovala.Jen jsem koukla ke kamarádce co si kupovala a stejně bych z těch receptů nevařila. Mám vyzkoušený jen jeden z prvního dílu. a to mi za ty prachy nestojí. Kort v prvním díle jsou recepty na svačiny kde jsou žitné chleby namazaný s něčím :mrgreen: tak to umí každý si namazat snad a nemusí psát kvůli tomu recepty :mrgreen: Já ho držela 2 měsíce jedla po dvou hodinách a nezhubla ani deko teda.

Nymphetamine
Kecalka 443 příspěvků 20.01.17 13:17

@kacenka8 joo, presne tak, tam je dovoleno jen chvalit. Bohuzel vydelava jen na lenosti a nevedomosti ostatnich. Ja zhubla jednou 30kg a tedka za rok 25kg, ale jela sem teda podle sebe a jedla jsem, jak jsem uznala za vhodne. Toma sem si chtela koupit, ale kdyz jsem tu knihu prolistovala, byla jsem silene zklamana. Kor, kdyz okolo toho byl takovej humbuk…nechapu proc :nevim:

vejilka
Závislačka 4358 příspěvků 20.01.17 13:25

@Nymphetamine Taky nechápu :nevim: na těch stránkách z něj dělají poloboha a co on řekne nebo někde četl je svaté a pravda :nevim: ten první díl mě skutečně zklamal hlavně jsem jedla množství porce podle něj, zeleninu ke každému jídlu a nic. Akorát jsem vyhodila peníze z okna jak za knížku tak za stravu.Ono jíst každé dvě hodiny a hromadu zeleniny mimo sezonu taky není nejlevnější. Ted hubnu podle sebe a vyhovuje mi to tak. Nejde podle gramáží co jedl on jako metrákovej chlap aby tak jedli všichni a hubli ale to já zjistila až pak :think: Navíc jako psát recepty na chleby namazaný mě fakt pobavilo. V prvním díle je jen pár na teplá jídla a z toho jsem si vybrala stejně jen tu žitnou pizzu

vejilka
Závislačka 4358 příspěvků 20.01.17 13:27

@Nymphetamine Jinak krásná práce to tvoje hubnutí :potlesk: já mám jen 13kg dole a ještě 10kg potřebuji

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama