Reklama

Cvičení na břicho, zadek, stehna... :-)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Innka12
Stálice 77 příspěvků 14.04.11 11:23
Břicho,zadek,stehna ... :-)

Ahoj, poradíte nějaké cvičení, které by bylo dobré na tyto partie? Do pasu jsem vcelku štíhlá, ale pak je to horší… :cry: prostě hruštička :lol:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Monny
Hvězda diskuse 36572 příspěvků 14.04.11 11:25

běh/jogging, spinning, plavání, Zumba :think: :nevim: :mrgreen:

jane.cz
Ukecaná baba ;) 2323 příspěvků 14.04.11 11:31

Ahojky,
na zumbu pozor, posiluje víc kardiovaskulární systém, je to dost svižné cvičení a většina holek se pohybuje v anaerobní zóně :-)

Innka12
Stálice 77 příspěvků 14.04.11 11:38

Zumbu jsem zkusila, ale nezvládalo ji moje operovaný koleno :-(

derida
Extra třída :D 13114 příspěvků 14.04.11 11:41

Já můžu doporučit Power plate a běhání.

janinkaz
Nadpozemská drbna 28414 příspěvků 14.04.11 11:51

Běh a posilování, ale nevím jak s tím kolenem :nevim:

Gabinka.J
Kecalka 133 příspěvků 14.04.11 12:16

Vřele doporučuji pilates a kalanetiku! Néjem, že se krásně protáhnete, ale posilujete i svalstvo a člověk se potom cítí lépe. Já mám TEP kyčle a zvládám to celkem v pohodě! Jsou sice cviky, které necvičím úplně přesně, ale moc jich naštěstí není! Tak hodně štěstí!!!

Farllin
Neúnavná pisatelka 17368 příspěvků 14.04.11 12:18

Asi bych to viděla na klasiku sedy lehy, protahování těla je dobré na vše a já chodím na jumping, což je cvičení na trampolíně. POtřebovala jsem ty samé partie a už jdou vidět pokroky. :palec:

BaraF
Závislačka 2724 příspěvků 14.04.11 12:22

Ve fitku kam chodím na jógu a pilates nabízejí i tohle:
HTB - Hips, Tummy, Bum (boky , břicho, hýždě) Posilování problémových partií ve svižném tempu hip-hopu.
Takový aerobic zaměřený na „kroucení zadkem“.

tterka
Kelišová 5419 příspěvků 14.04.11 12:51

Omlouvám se, že vpadám do diskuze, ale ráda bych se zeptala na Zumbu. Kamarádka na ní chodila, strašně jí to bavilo, docela i zformovala postavu. Ale… Prý jí začaly strašně bolet záda. Nikdy před tím problémy se zády neměla a začala si to všímat právě až v souvislosti se zumbou. Myslíte, že je to možné?
Ráda bych také na Zumbu chodila (potřebuji se vyblbnout :lol: ), ale se zády jsem mívala dost velké problémy, tak se bojím riskovat :think:

momi33
Nadpozemská drbna 25323 příspěvků 14.04.11 12:57

Bosu,a jiná balanční cvičení na zpevnění hlubokých břišních svalů.

monda
Ukecaná baba ;) 2094 příspěvků 14.04.11 12:59

Ahoj já teď začala chodit na vacushape a je to super už mi jsou i volnější kalhoty :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:
Jinak na zumbu chodím jednou týdně a celkem dobrý, záda mě nebolí i když možná z nevhodných bot by možná i mohly :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:

jane.cz
Ukecaná baba ;) 2323 příspěvků 14.04.11 17:33

Tak na to budu reagovat ráda - zumba není úplně pro každého! Já mám hypermobilitu a tím, že jsem zumbu cvičila „poctive“ tak jsem si vyrobila děsný blok v bederní páteři.
Ano, rozhodně to je možné, že kamarádku od zumby blela záda. Pokud totiž opravdu hodně kroutí boky a není úplně zpevněné zádové svalstvo, nebo je něco jako mám já (volné vazy ve všech kloubech, tedy i na páteři), tak se velmi snadno páteř zablokuje.
Takže zumba na vyblbnutí rozhodně ano, ale s mírou :-)

tterka píše:
Omlouvám se, že vpadám do diskuze, ale ráda bych se zeptala na Zumbu. Kamarádka na ní chodila, strašně jí to bavilo, docela i zformovala postavu. Ale… Prý jí začaly strašně bolet záda. Nikdy před tím problémy se zády neměla a začala si to všímat právě až v souvislosti se zumbou. Myslíte, že je to možné?
Ráda bych také na Zumbu chodila (potřebuji se vyblbnout :lol: ), ale se zády jsem mívala dost velké problémy, tak se bojím riskovat :think:

Monny
Hvězda diskuse 36572 příspěvků 14.04.11 17:38

jane.cz - tak jasně že to nemusí být pro každého, ale to asi každý sport :wink:

jane.cz
Ukecaná baba ;) 2323 příspěvků 14.04.11 17:58
:palec: :palec:
Monny89 píše:
jane.cz - tak jasně že to nemusí být pro každého, ale to asi každý sport :wink:
Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >