Brnění, cítění tepu, zvláštní citlivost

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Alinois
18.4.23 13:42
@MilujicislecnaT píše:
@aiwwa prosim? tak aids nema jen tak nekdo? :?

Ty máš asi hodně zajímavý život když tě napadá že máš zrovna tohle.

  • Citovat
  • Upravit
80285
18.4.23 14:26
@aiwwa píše:
Tak to bych se spíš bála AIDS.

Tak teď jsi to definitivně zabila.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9243
18.4.23 14:34
@orgonit802 píše:
@Konnny nedělám si z toho srandu opravdu mě nikam nikdo neposlal jen píšou prášky a hotovo

Muzes se objednat i sama.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
116723
18.4.23 14:36
@inkakřivák píše:
Tak teď jsi to definitivně zabila.

To je aspoň pořádná diagnóza. :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
80285
18.4.23 14:38

@aiwwa A při troše štěstí už nebude jen HIV pozitivní, ale bude to už AIDS a za rok dva je pokoj.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
164
18.4.23 14:42

A mám se obávat vředů nebo to je zase v mojí hlave

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
116723
18.4.23 14:43
@inkakřivák píše:
@aiwwa A při troše štěstí už nebude jen HIV pozitivní, ale bude to už AIDS a za rok dva je pokoj.

Jen jestli to není moc obyčejné. :think: Mě ještě napadla Creutzfeldtova–Jakobova choroba, ta je totiž mimořádně vzácná.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
zmrzlik
18.4.23 14:47
@lucad77 píše:
Do Jičína nejezdit! :mrgreen:

Proc? Na Rumcajse. :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
116723
18.4.23 14:48
@orgonit802 píše:
A mám se obávat vředů nebo to je zase v mojí hlave

Zajdi si na to gastro, my nemáme křišťálovou kouli.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
zmrzlik
18.4.23 14:49
@aiwwa píše:
Tak to bych se spíš bála AIDS.
:mrgreen: :mrgreen: Už jedete pohlavní choroby, jo? Syfl a spol.
  • Citovat
  • Upravit
zmrzlik
18.4.23 14:53
@orgonit802 píše:
A mám se obávat vředů nebo to je zase v mojí hlave

Já jsem taky na dietě a prisne. No světe div se, žiju. :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
164
18.4.23 15:02

@aiwwa nejsem na to mladá?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
116723
18.4.23 15:19
@orgonit802 píše:
@aiwwa nejsem na to mladá?

To byla legrace. :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
164
18.4.23 15:23

@aiwwa nechápu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
116723
18.4.23 15:24
@orgonit802 píše:
@aiwwa nechápu

S tím AIDS to byla legrace.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Poradna očního lékaře

Ikona - Vladimír Korda

MUDr. Vladimír Korda Ph.D.