Brnění, cítění tepu, zvláštní citlivost

Napsat příspěvek
Velikost písma:
164
18.4.23 15:26

@aiwwa já myslela tyvredy

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
zmrzlik
18.4.23 15:27

Slečna a Hedus, to je materiál teda. :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
116723
18.4.23 15:32
@orgonit802 píše:
@aiwwa já myslela tyvredy

Myslíš že to přes net vidím do břicha? Proč nejdeš na to gastro?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
80285
18.4.23 15:45

@aiwwa A myslíš, že slintavku, kulhavku a lízavku potkáš na každém rohu?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4043
18.4.23 16:22
@orgonit802 píše:
@aiwwa nejsem na to mladá?
Žaludeční vředy postihují i mladší… ;)
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1906
18.4.23 16:26

@aiwwa

kde jste na tuto nemoc prisla to mam opravdu umplne presne :,( twl doufam ze to vazne nemam 8) :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
80285
18.4.23 16:55

@MilujicislecnaT A v kterém žaludku to máš?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12019
18.4.23 17:01
@orgonit802 píše:
@Betty MacDonald boli mě i svaly jakoby pod zebry, do toho mě tlačí zaludek asi z hlasů pac nejím, bojim se, a spatne se MK dýchá jako z těžká nevím jak popsat no a ty záda no, včera mi dělaly sono bricha tam nic

Zkus se ještě podívat na pojem larvovaná deprese.
Na pohlavni nemoci dělají testy v těhotenství, takže bych řekla, že syfilis nemáš.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
zmrzlik
18.4.23 17:02
@inkakřivák píše:
@MilujicislecnaT A v kterém žaludku to máš?
:mrgreen: :palec:
  • Citovat
  • Upravit
116723
18.4.23 17:16
@MilujicislecnaT píše:
@aiwwakde jste na tuto nemoc prisla to mam opravdu umplne presne :,( twl doufam ze to vazne nemam 8) :roll:

Jo, ale jenom v tvé hlavě.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
42750
18.4.23 17:23

To není možný, toto 8o

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14676
18.4.23 17:30
@zmrzlik píše:
Slečna a Hedus, to je materiál teda. :mrgreen:

A v jedné diskusi, to je až psychedelický zážitek  :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
zmrzlik
18.4.23 17:33
@Michelle_M píše:
A v jedné diskusi, to je až psychedelický zážitek :mrgreen:

Kde? Už toto je něco. :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
14676
18.4.23 17:42
@zmrzlik píše:
Kde? Už toto je něco. :mrgreen:

Počkej, tady toto není Heduš? Oni už jsou tři? :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4043
18.4.23 17:51
@zmrzlik píše:
Kde? Už toto je něco. :mrgreen:

No tady přece… :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Poradna očního lékaře

Ikona - Vladimír Korda

MUDr. Vladimír Korda Ph.D.