Poradna očního lékaře
MUDr. Vladimír Korda Ph.D.
@MilujicislecnaT
Začni brát ty léky, objednej se k psychiatrovi a psychologovi. Nebo se nech hospitalizovat.
Nic jiného ti nepomůže.
@Anonymní píše:
Ahoj,vážně potřebuji porsdit, trápí mě brnění, tepání, pocut težkých nohou, zvláštní citlivosr v noháchjsem z toho už nešťastná, je to hrozný…. na neurologii jsem byla, ale to ne zatim brnela jen jedna noha a MG mozku a michy bez nalezu, EMG taky
achjo uz nevik kam dal, setkal se s tom nekdo? mohu mit poskozene nervy? ale zatim se to na EMG neprojevilo?
Tak za 1,Tebe neurolog nepozval na další kontrolu?
2,brneni není na umreni
3,bereš Mg, B vitamíny?4,i u neurol. nemoci se musíš hýbat v rámci stavu co ti tělo dovolí, rehabilitace, chůze, v tvém případě možná, u nechodicich je to taky důležitý, cvičí se na posteli třeba, protahování. Holka EMG, MRI ti problém nevyřeší. Stejně musíš zamakat na pohybu.Je škoda, že tak mladá se stresujes místo, abys žila adekvátně věku.
@zmrzlik píše:
Tak za 1,Tebe neurolog nepozval na další kontrolu?2,brneni není na umreni
3,bereš Mg, B vitamíny?4,i u neurol. nemoci se musíš hýbat v rámci stavu co ti tělo dovolí, rehabilitace, chůze, v tvém případě možná, u nechodicich je to taky důležitý, cvičí se na posteli třeba, protahování. Holka EMG, MRI ti problém nevyřeší. Stejně musíš zamakat na pohybu.Je škoda, že tak mladá se stresujes místo, abys žila adekvátně věku.
To už jsem jí psala stokrát. Má sedavy zaměstnání, pak doma zase sjíždí ty internety a hledá zajímavý nemoci, který by mohla mít. Zájmy žádný, pohyb žádnej, smysl života taky evidentně chybí. Holky v jejím věku lítají z koníčků na rande nebo už maj děti. Já jsem neměla pomalu ani půl hoďky na kraviny, jak jsem chtěla všechno stíhat. A tady slečna je lemrouch s povoleným svalstvem, co jen hledá diagnózy. Smutný.
@Betty MacDonald píše:
To už jsem jí psala stokrát. Má sedavy zaměstnání, pak doma zase sjíždí ty internety a hledá zajímavý nemoci, který by mohla mít. Zájmy žádný, pohyb žádnej, smysl života taky evidentně chybí. Holky v jejím věku lítají z koníčků na rande nebo už maj děti. Já jsem neměla pomalu ani půl hoďky na kraviny, jak jsem chtěla všechno stíhat. A tady slečna je lemrouch s povoleným svalstvem, co jen hledá diagnózy. Smutný.
To je. Paradox ti nemocní zase chtějí ten pohyb zpět a dělají vše proto, aby to aspoň nějak šlo. ![]()
@aiwwa píše:
@MilujicislecnaT
Začni brát ty léky, objednej se k psychiatrovi a psychologovi. Nebo se nech hospitalizovat.
Nic jiného ti nepomůže.
Zbytečné. Ona si radši strčí piercing do bradavky. ![]()
@lucad77 píše:
Zbytečné. Ona si radši strčí piercing do bradavky.
Cože?
![]()
@aiwwa píše:
Cože?![]()
![]()
No fakt. https://www.emimino.cz/…pple-494957/
@zmrzlik @lucad77 @aiwwa @Betty MacDonald
smoda ze tu nejde pridst video mam natocene jak mi v noze teoe, rekla bych ze ty zily moc ok nejsou ![]()
@MilujicislecnaT píše:
@zmrzlik @lucad77 @aiwwa @Betty MacDonaldsmoda ze tu nejde pridst video mam natocene jak mi v noze teoe, rekla bych ze ty zily moc ok nejsou
Co přesně máš špatně na těch nohách? Asi by ses měla nechat hospitalizovat, tohle už sama nedáš.
@aiwwa ty zily na nartech ![]()
desne me v tech nohach tepe, citim brneni, otok a tak
![]()
@MilujicislecnaT píše:
@aiwwa ty zily na nartechdesne me v tech nohach tepe, citim brneni, otok a tak
![]()
Máš vidět ty moje, když přijdu z dvanáctky ![]()
Ty žíly mám také. Je to normalní.
To jsi ještě neviděla mého mladého. Ten když přijde v létě z venku, žíly má naběhlé daleko více (všude po těle) a strašně ho bolí. A je v pořádku.
Nedávno jsem měla zážitek - noha mě strašně brněla - bylo to tím, že mi kolegyně na ni dala tejp, ale prvně mi kůži odmastila. A já jak mám suchou kůži, tak mi ta noha vydávala různé nepříjemné pocity (což dělá i když se aspoň jednou denně nepromažu). Tak to zkus takhle a promazej se.
A zrovna tento víkend opakuji „léčebnou“ kůru - doporučení od svých lékařů po 3dny analgetika 3× denně (já tedy 2× denně) a ejhle, je mi trochu lépe.
@MilujicislecnaT píše:
@aiwwa ty zily na nartechdesne me v tech nohach tepe, citim brneni, otok a tak
![]()
Ale ty žíly tam má každej ![]()