Brnění, slabost, třes

Napsat příspěvek
Velikost písma:
4445
20.4.26 22:03
@Havlova píše: Více

Tak se na ně zamrač a hned bude sleva. :P

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11982
20.4.26 22:04

Naštěstí mám většinu hrazenou nebo se započitatelným doplatkem. Už mi zůstává 54Kč doplatit a mám to zadarmo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Příspěvek upraven 20.04.26 v 22:16

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4445
20.4.26 22:08
@Evkad píše: Více

No právě. Květen přibyly okýnka. :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4445
20.4.26 22:08
@Evkad píše: Více

Hamoune :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11982
20.4.26 22:09
@zmrzlik píše: Více

Květen se dá. Náročný bude červen.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11982
20.4.26 22:10
@Evkad píše: Více

Omyl. Myslela jsem, že je květen :mrgreen:, tak květen + červen stejně.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4445
20.4.26 22:11
@Evkad píše: Více
:hug: No, po denních výjezdech na infuze bych ani neřekla. :P :mrgreen: Kdy se člověk vyspí? :cert:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4445
20.4.26 22:12
@Evkad píše: Více

Tak, buď solidární :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
42521
20.4.26 22:15
@zmrzlik píše: Více

Nebo přirážka. :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4445
20.4.26 22:16
@Havlova píše: Více

To nikdy. :hug: To by jim strach nedovolil. :P

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11982
20.4.26 22:17

@zmrzlik Jak snižuji P, už si nemůžu vyskakovat :cert:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
42521
20.4.26 22:19
@zmrzlik píše: Více

Ty naše jsou docela drsné
:mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4445
20.4.26 22:20
@Evkad píše: Více

No to věřím. :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4445
20.4.26 22:22
@Havlova píše: Více
:mrgreen: Tam bych nechtěla nakupovat :P :lol:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2536
29.4.26 11:59

Ahoj,
Davam update - malej se Milanu lepsi, ale stale place, ale verim ze bude lip :srdce:

Ja teda rozjeté to astma + dole cysta :,( mam hormony + hormonální tělísko :nevim: :zed:

Achjo :nevim: :,(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Poradna očního lékaře

Ikona - Vladimír Korda

MUDr. Vladimír Korda Ph.D.