Brno Bohunice

26
7.5.07 22:22

Brno-Bohunice

Ahoj všem maminkám!
Chtěla jsem se zeptat, jestli některá neznáte Mudr Husičku z Bohunic a jaké s nim máte zkušenosti.
Rodila jsem tam v roce 2005 a ten doktor se vůbec nechoval jako profík. Dokonce mě přirovnal k výrobní lince :twisted:
A na šestinedělí byl úplně hotovej když při vizitě viděl kojící maminku. :roll:
Vlastně spíš její prsa :!
A proto by mě moc zajímal váš názor. Díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

229
7.5.07 23:39

Ahoj Semi, mám jednu zkušenost s panem doktorem Husičkou, dokonce jsem kvůli němu zavrhla celou porodnici,ale i přesto sem jdu v pátek na vyvolání porodu,zase je tu to tu určitě lepší než Obilňák,ale k věci.

Loni v březnu jsem otěhotněla bohužel v osmém týdnu jsem začala krvácet tak jsem jela na pohotovost do Bohunic neboť bylo jedenáct večer a jela jsem z práce ( podotýkám že jsem měla těhu potvrzené několika testy,UTZ u mé gynekoložky a hlavně tím že již mám doma tří letého syna a těhu poznám tedy spíš moje prsa okamžitě reagují) Sestry na ambulanci byli moc fajn uklidňovali mě že nemusí být všemu konec ale potom přišel již zmiňovaný arogantní pan doktor Husička (bez pozdravu,představení nic, to například dr. Kříž je sluníčko Bohunické porodnice s ním jsem setkala teď v tomto těhu asi 2× a přirovnala bych ho k seriálovému dr.Čížkovi z ordinace v růžové zahradě je strašně lidský a hlavně se k pacientům nechová jako k nucené práci),udělal mi UTZ a posměšně se mě zeptal jak jsem přišla na to že jsem těhotná že tam nic nevidí tak jsem mu řekla že mi to potvrdila moje dr. tak se jen usmál a řekl to bych teda chtěl vědět co tam viděla a dodal že teĎ už tam teda určitě nic není. Zeptala jsem se jestli dobře chápu že jsem potratila a on mi řekl no pukud jste byla těhotná-jěště tak sarkasticky že jsem se rozbrečela do teď nevím jestli to bylo tím jak se choval a jak mi oznámil že jsem přišla o dítě nebo okamžitou reakcí na věc samou ale myslím že v tu chvíli jsem si to moc neuvědomovala nebo mu spíš nevěřila. Poslal mě domů a ať si zajdu ke své dr. Ta mi hned druhý den ukázala na UTZ opět „plodové vejce“ viděla ho ona i já jen my teda potvrdila že srdíčko nevidí a už by mělo být vidět takže mi vzala krev na hladinu HCG a to potvrdilo že jde o zamlklé těhu. Když jsem jí řekla na koho jsem narazila v nemocnici jen se pousmála a řekla - chápu vaše rozčarování - takže jsem asi nebyla první nespokojená s chováním tohoto doktora!!
Nicméně jsem byla poslaná do nemocnice na revizi kde jsem místo normálních 24 hodin strávila týden neboť my těhu hormol stále neklesal tak měli strach jestli tam nebylo mimi uhnízděné ve vejcovodu tudíž jestli nemám smůlu hned na dvakrát ale mimoděložní těhu to naštěstí nebylo a šla jsem domů s panem doktorem jsem se setkala jen při vyzitě a to jistě víš jaký je to fičák takže jsem s ním už komunikovat nemusela!!
Když jsem četla nějáké recenze na Bohunickou nemocnici (které jsou ve směs pozitivní) hodně maminek ho naopak ohledně porodu chválili jak zvládá komplikace,kleště a pod. Já se ale budu modlit aby se tam tento člověk neobjevil opravdu je to necita a od pohledu je mi strašně protivný,vím že je taky je člověk a i muži mají své dny ale pro mě je to nezapomenutelné nikdo se ve zdravotnictví ke mě tak povíšeně a artoganntně ještě nechoval a tady v psaném slově to ani tak nevyzní jak to podal,ale pokud jde o mě určitě je mé největší přání se s ním nesetkat,kór při porodu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26
8.5.07 11:18

Ahoj, moc dík za odpověď.
Přeji ti ať ti to dopadne dobře,a hlavně aby jsi uporodu měla jen příjemné lékaře a porodní asistentky. Třeba bude mít pan doktor H. zrovna dovolenou :wink:
Mě to čeká až v červnu, tak mám ještě relativně čas si porodnici vybrat. Ale v Bohunicích jsem porodila všechny 3 moje děti, takže už to tam znám a vím co od této porodnice očekávat. Jenom ten Husička mě opravdu docela dost pije krev :evil:
Myslíš, že můžu u porodu chtít někoho jiného?? Zatím jsem tuhle otázku nemusela řešit, protože všichni byli moc fajn!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26
8.5.07 11:18

Ahoj, moc dík za odpověď.
Přeji ti ať ti to dopadne dobře,a hlavně aby jsi uporodu měla jen příjemné lékaře a porodní asistentky. Třeba bude mít pan doktor H. zrovna dovolenou :wink:
Mě to čeká až v červnu, tak mám ještě relativně čas si porodnici vybrat. Ale v Bohunicích jsem porodila všechny 3 moje děti, takže už to tam znám a vím co od této porodnice očekávat. Jenom ten Husička mě opravdu docela dost pije krev :evil:
Myslíš, že můžu u porodu chtít někoho jiného?? Zatím jsem tuhle otázku nemusela řešit, protože všichni byli moc fajn!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
792
8.5.07 11:21

AHoj holky - já teda musím říct, že jsem rodila na Obilnáku a do Bohunic bych asi nešla… Obilnák mi připadá tak nějak příjemnější.-)))) a každopádně na mudru H - sem tam nenarazila :wink: musí to být opravdu zajímavej týpek.-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.5.07 16:08

Ahojky, já jsem rodila v Bohunicích před 14 dnama a Husička je na roční stáži v Anglii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.5.07 22:41

ahojky, rodila jsem v Bohunicích loni v dubnu a byla jsem spokojená.(na nepříjemného doktora jsem nenarazila) Porod většinou stejně vede porodní asistentka, doktor přijde až v závěru (nebo při komlikacích).
Je pravda, že někteří lékaři jsou svérázní a to nejen v Bohunicích…chirurgové jsou ale horší :-)
Bohunice a Obilní trh jsou jedno pracoviště, takže lékaři korzují…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26
9.5.07 21:23
kačaba píše:
Ahojky, já jsem rodila v Bohunicích před 14 dnama a Husička je na roční stáži v Anglii.

To jsou, ale příjemné zprávy. Moc Kacabo díky za tu informaci, konečně se můžu v klidu chystat k porodu :D
Tobě a miminku přeji hodně zdravíčka!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.5.07 22:52

Ahojky, děkuji a tobě přeji at máš klidný
porod a máš zdravý mimčo. A hlavně,aby jsi natrefila na fajn personál. Já se dneska opět musela vypravit do Bohunic, dostala jsem teploty a mám zánět v prsu. Dostala jsem antibiotika, tak snad bude vše v pořádku. A opět jsem natrefila na příjemnej persoál. Tak držím pěsti. Pááá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.5.07 16:12

Ahoj,

v Brně-Bohunicích jsem rodila v květnu 2005 a teď podruhé 11.května a jak tehdy, tak nyní, jsem byla velmi spokojená - personál milý, vstřícný, ochotný, … Porodní boxy (normálně standard) hezky zařízené, barevné a docela útulné… (ono je to nakonec rodičce stejně jedno:-) Snad jedinou malou výhradu bych měla k organizaci úklidu - uklízí tam jedna ne příliš dobře naladěná Ukrajinka a místo toho, aby v jednom pokoji uklidila všechno najednou, tak „otravuje“ 4 krát po půl hodině. Ale jinak jsem tam byla opravdu spokojená a mohu jen doporučit.

Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.5.07 21:35

Ahojky, ta ukrajinka je fakt nemožná!!! Nás sjela, že neumíme dávat vložky do koše kam patří, a že ona tady tu práci dělat nemusí, ale že potřebuje peníze!!! No kdo ne!!! Jinak Bohunice mohu taky jen doporučit. Porodní personál byl fajn. Díky jim:)))))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
290
26.6.07 21:36

Husička mi dělal UTZ. Jak to tu čtu, tak jsu ráda, že jediný co na mě promluvil bylo „kluk“ (Rychle to projel) a „dobrý“.A bacha Kříž není moc dobrej operatér. Ale je tam spousta mladejch a fajn doktorů. Nej je asi Doubek.Ležela jsem tam 2 týdny, ale už jsem pozapomínala jména. Ty uklízečky jsou děsný, uklízí několikrát denně a bavily jsme se tím, že jsme na záchodě sledovaly nějaký smítko, kdy ho uklidí.Uklidila ho až víkendová (jiná).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
31.7.07 15:18

tak já rodila v BB třikrát a byla jsem spokojená. Stálo mi za to přijet z jiného města. Musím se ale strašně smát, moje největší zážitky z posledního pobytu letos v únoru mám právě se zmiňovanou Ukrajinkou. Jak vždycky ráno v šest tahala ten plný pytel odpatdků přes záchod a všechny zbudila!!! a pořád nadávala, že bude platit pokutu a že neumíme vyhazovat vložky.

• Nahlásit
  • Citovat
4327
2.8.07 11:36

s Husičkou zkušenost nemám, ale MUDr. Kříž je fakt sluníčko. Doubek je sice dobrej, má šikovný ruce, ale taky se s tím moc nepárá - já jsem tam byla v květnu na umělém přerušení (zamlklé těhu) a pan doktor Doubek mi to nijak zvlášť neulehčil - hlášky typu, no to budete muset vydržet, když do mě rval nějaké tyčinky a přitom mi tahal pinzetou za děložní čípek, mě nijak nenadchly… Jinak je ale prý hodně šikovný. Nicméně sestry byly úžasné a určitě, až se mimi povede, půjdu rodit do Bohunic.
Co se týká ukrajinky, tak ta se mi zdála v poho, normálně jsme si s ní povídali. Je to vysokoškolačka, které zdrhl manžel s nějakou mladou koc…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
377
7.12.07 19:10

Já rodila v Bohunicích v květnu 2005. Na porodním sále si mě PA moc nevšímala, bavila se s ostatními na chodbě. Já rodila svoje první dítě a chlapa jsem tam nechtěla. PA vždy jen přišla, mrkla. Nijak mě neradila, pouze, ať si lehnu na bok, že to moc nepostoupilo, a odešla si povídat ( hihňaly se na chodbě ). Já měla šílené bolesti ( a to vydržím hodně ), břišní svaly makaly naplno. Když jsem lehla na bok, bylo to ještě horší a chodit jsem se neodvážila, protože jsem měla pocit že omdlím, navíc mi píchla plodovou vodu, která odtékala s každým stahem. Bolesti cca po 2 min. jsem měla od 14 hod a nechaly mě tam trpět do 17.35, kdy ze mně malou " vymáčkly " . Na 6ti nedělí jsem musela hezky po svých, opět jsem měla pocit na omdlení ale to mě vláčel manžel.
NA 6ti nedělí taky žádný vřelý přístup. Mám malá prsa a malé bradavky. Sestra na kojení neměla trpělivost a řekla mi, že nejsem sama a že se musím snažit a že jsem měla chodit na kurzy ( teorii jsem znala ale praxi v kojení jsem neměla ) . Nakonec jsem se dokonale kojit naučila doma. Ta UKRAJINKA mě taky pěkně lezla na nervy, hlavně, když malá konečně ráno usnula, já taky a ona přišla utírat prach a mlátila do postýlky. Nechápu, jak tam můžou mít takové zaměstnance. Na nepříjemného doktora jsem nenarazila - sláva.
Co se týče sprch, byl to průměr, spíš bída. WC jsme měly na pokoji, byly jsme tam dvě a ještě tam bylo umývadlo. Čisté košile a prostěradla nebyl problém kdykoliv vyměnit
Celkově bych tuto porodnici hodnotila průměrnou, žádná sláva. Já už sem rozhodně nepůjdu. Jedině se mi tu líbila návštěvní místnost a celkem slušné pokoje. S návštěvami mimo návštěvní hodiny nebyl problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama