Porodnice Boskovice

Anonymni
4.5.07 15:41

porodnice Boskovice

Čauky,

kdo ví jaké to je v Boskovicích ať písne. Velice mne to zajímá.
Díky!

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

792
4.5.07 18:27

Mám to jen zprostředkované - ale od kolegy tam rodila manželka a velmi si to pochvalovala - je fakt, že tam porodnické odd.je nějak nově pár let udělané… ono je to stejně převážně o lidech - ))) jinak já osobně můžu doporučit Obilnák - rodila sem tam a super. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
184
4.5.07 19:41

Ahoj, já poprvé rodila ve FN Bohunice a super, ale taková manufaktura na porody. V Boskovicích jsem byla maximálně spokojená, rodinná atmosféra, měla jsem nadstandardní porodní box - paráda a na pokoji jsem byla celou dobu sama, páč rodilo málo maminek. Jediné, co mi vadilo, že toalety a sprchy jsou na chodbě a ani nadstandardní pokoj nemá vlastní WC. Jinak sestry i doktoři faj, ale to i v Bohunicích.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
319
16.5.07 18:40

Ahoj, já v Boskovicích rodila, ale co se týká porodního oddělení, tak to moc sloužit nemůžu, protože jsem byla na plánovaném císaři, takže porodní boxy šly mimo mě:wink: Před porodem jsem se tam byla podívat, mají to tam všechno nové, působilo to na mě opravdu dobře. Jinak na poporodním jsem byla moc spokojená, personál byl opravdu bezvadný, ochotný a to je myslím nejdůležitější:lol: Jediné, co mi trochu vadilo, byl stav toalet, ty by chtěly zrekonstruovat (i ty sprchy), ale těch pár dní se to dá přežít, zas tak hrozný to není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
136
17.5.07 19:03

Ahojky, já rodila v Boskovicích před rokem. Měla jsem vyvolávaný porod, takže jsem si porodního boxu užívala od samýho začátku bolestí. Bylo to fakt super, milý sestřičky i doktoři. Můžeš využít sprchu - tu sem teda vážně uvítala, bolesti v ní byly na únosné míře, balon a rodit klidně i do vody. Já to původně chtěla, ale malej nějak něchtěl na svět, takže jsem skončila na koze, aby byl malej víc pod dohledem doktrorů.
A šestinedělí - normální nemocniční pokoje. Dětský sestřičky moc milý, ale nějak zvlášť neřešili moje problémy s kojením - teda vlastně řešili, dali mi pro malýho lahvičku a já prvorodička jim ještě poděkovala. Takže jsme šli z porodnice s umělou výživou i přesto, že se mi poslední den pobytu nalily prsy, tak malej už ode mě nechtě, jenom přes lahvičku…
Ale příště už budu chytřejší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
136
17.5.07 19:03

Ahojky, já rodila v Boskovicích před rokem. Měla jsem vyvolávaný porod, takže jsem si porodního boxu užívala od samýho začátku bolestí. Bylo to fakt super, milý sestřičky i doktoři. Můžeš využít sprchu - tu sem teda vážně uvítala, bolesti v ní byly na únosné míře, balon a rodit klidně i do vody. Já to původně chtěla, ale malej nějak něchtěl na svět, takže jsem skončila na koze, aby byl malej víc pod dohledem doktrorů.
A šestinedělí - normální nemocniční pokoje. Dětský sestřičky moc milý, ale nějak zvlášť neřešili moje problémy s kojením - teda vlastně řešili, dali mi pro malýho lahvičku a já prvorodička jim ještě poděkovala. Takže jsme šli z porodnice s umělou výživou i přesto, že se mi poslední den pobytu nalily prsy, tak malej už ode mě nechtě, jenom přes lahvičku…
Ale příště už budu chytřejší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
22.11.07 09:29

Trošku tato diskuze zapadla,byla bych moc ráda,kdyby se ještě našly nějaké maminky,které mají zkušenosti z touto porodnicí.Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
70
5.5.08 12:04

Ahoj maminky já se teda teprve chystám rodit v Boskovicích. Termín mám 19.5.2008 takže už to mám za pár :D tak vám pak písnu jaký to tam bylo, ale zatím sem slyšela převážně chválu, tak doufám že to bude v klidu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5100
16.3.09 17:36

Ahoj vespolek!
Zkusím tuto diskuzi oživit…
Možná pojedu rodit do Boskovic, protože tam slouží moje gyndařka, tak jsem se chtěla zeptat, jak to tam teď vypadá.. Byla jsem tam naposled na jaře, ale na gyndě a jen jeden den na revizi po ZT, takže porodní neznám a každý názor dobrý,že?
Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5100
4.4.09 22:21

Dobře, tak. si odpovím sama… :lol:
Nakonec jsem v Boskovicích rodila a musím říct, že jsem byla moc spokojená

Porod byl celkem rychlovka (2,5 hod. od příjezdu byla malá na světě), takže jsem si neužila všech vymožeností, ale hopsala jsem na míči a většinu první doby jsem strávila ve vaně, což bylo super. Personál veskrze příjemný a ochotný, porod bez nástřihu( byť měla Bára 4,1kg), po porodu hned ke mně na břicho, tatínek stříhal šňůru atd.
Na šestinedělí v pohodě, novorozenecké sestřičky taky, i když se člověk musel ptát, když se chtěl něco dozvědět. Ale na to máme pusu, že…
Jediný, co mi trochu vadilo byly společné sprchy a WC na chodbě, takže se člověk naběhal, a pak taky čilý provoz od časných ranních hodin( jedna přišla vynést koš, druhá utřít umyvadlo, třetí odnést prádlo, pak několik vizit a zase utřít parapety…To bylo při té únavě z porodu trochu na palici, ale asi je to všude…
Nicméně celkový dojem dobrý, prostředí rodinné. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
136
14.4.09 11:20

Ahojky Mischni,
a jak dlouho jste si v porodnici pobyli? Mě to, když to dobře dopadne, čeká na podzim, a s klukama to bylo vždycky na 5 dní, tak by mě zajímalo, jestli se třeba teď nepouští domů dřív :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5100
17.4.09 21:44

Wendulo - rodila jsem ve čtvrtek, pustili mě v pondělí. Prý většinou pouští čtvrtý den, ten porodní se nepočítá.
Držím palce. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
30.3.10 10:56

máme prakticky stejný termín porodu já už tam rodila 4 krát a z toh 3 konce pánevní dost těžký porody vždycky to dopadlo dobře jsou tam velice citlivý a zkušení lékaři i sestry jako by vnímali co zrovna potřebuješ takže žádné obavy zvládnem to v poho :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
30.3.10 10:57

2 krát mě pustili 3 den po porodu ale u prvorodiček pouští až 4 nebo pátý den

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
18.8.10 18:44

pobavení po roce

Ahojky, musím reagovat na tvůj příspěvěk i když zedy celkem opožděně. Rodila jsem totiž v Boskovicích tento měsíc (5.8.). Porod byl sice strašný, ale na doktory a sestřičky na porodním si nemůžu stěžovat. Snažili se mi pomoct co to šlo, ale moje reakce spíše směřuje na odd. šestinedělí, kde popisuješ ruch od brzských ranních hodin:-). Strašně jsem se při čtení tvého názoru musela smát. I po roce je to totiž naprosto to stejné. Jedna utře stolky, druhá umyvadlo, třetí vynese koše (mimochodem já jsem musela třídit odpad pleny do jednoho koše a odpadky do druhého a paní to sesypala vše do jednoho modrého pytle:-)). S vizitama je to taky stejný a nakonec dojde paní na ty parapety a pak ještě jedna na podlahu, no spíše na uličku mezi postelema:-). Ale jinak jsem byla moc spokojená a pokud se rozhodnu ještě jednou rodit, tak 100% v Boskovicích:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama