Poradna o výběru kočárků a autosedaček
Lukáš Fiala
@martina.se myslím, že jezdím docela obstojně
a hlavně jsem si našla místo, kde je to uzavřené a je to rovinka
A zastavis ihned v pripade' ze ti tam vbehne jine dite' pes, nebo tak neco?
@Teruna000 Ahoj, já jezdila s kočárkem bez ruční brzdy a nejsem ani nějaký mistr na bruslích.. Jezdila jsem teda na rovné cyklostezce a brzdit stačilo bruslí..
@Teruna000 píše:
@Moňas.p tak psi tam nehrozí, ale jo zastavím…
Tak pak ok a hodne stesti bez karambolu ![]()