Bude z něj normální kluk/dospělý?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
24510
9.1.25 21:45

@VeraPec1 mám tři děti, všechny predilekce, slehlá hlava, Vojtovka mnoho mnoho měsíců…díky ní vývoj plus mínus tabulka. Nechala jsem na nich ruce. Dva starší jsou už školáci a jsou v pořádku, dokonce i syn, co stále padal ještě ve 3, 4 letech sportuje a je šikovný.
Neber to tak fatálně, má jen mírné odchylky ve vývoji a skutečné problémy vypadají opravdu jinak.
Pro pobavení, ve W sedu jsme já i sestra proseděly dětství, je nám přes 40 a stále tak můžeme sedět :lol: Kolena i kyčle máme v pořádku.
Fakt…nádech výdech…važ si zdravého dítěte.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Chrastítko Špendlík

  • (4.6) + 67 recenzí

Dudlík Perfect

  • (4.7) + 53 recenzí

BABY NA UCPANÝ NOS 50 ML

  • (4.9) + 41 recenzí

Dudlík Space 0–6m

  • (4.9) + 41 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin