Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
@VeraPec1 mám tři děti, všechny predilekce, slehlá hlava, Vojtovka mnoho mnoho měsíců…díky ní vývoj plus mínus tabulka. Nechala jsem na nich ruce. Dva starší jsou už školáci a jsou v pořádku, dokonce i syn, co stále padal ještě ve 3, 4 letech sportuje a je šikovný.
Neber to tak fatálně, má jen mírné odchylky ve vývoji a skutečné problémy vypadají opravdu jinak.
Pro pobavení, ve W sedu jsme já i sestra proseděly dětství, je nám přes 40 a stále tak můžeme sedět
Kolena i kyčle máme v pořádku.
Fakt…nádech výdech…važ si zdravého dítěte.