Budoucí tchán

30.12.20 22:31

Budoucí tchán

Ahoj potřebuji radu.

Jsem mladá teprve začínám s přítelem žít. Jeho otec budu mu říkat Ondra. Takže jedná se o to že jsem s přítelem 3 a půl roku. Ondra je stejné znamení jako já taky věří v nadpřirozeno a zaobírá se tím asi víc než já. Letos na vánoce mi koupil voňavku asi za 2500kč.(nechtěla jsem jí) přítelova rodina je taková chudší jediný člověk který má na rozhazovaní je ondra. Mě a příteli teď obědnal postel i s matrací za 10 000kč když jen nadhodím,,jé tahle květina je hezká" už vybírá květináč. Jednou jsem se zmínila že mam ráda švestky v nálevu od té doby mě zásobuje švestkama a čokoládama. V této rodině jsou dva tými já a ondra a muj přítel a jeho matka. Jeho matka s mím prítelem (ondra a ona jsou rozvedení ale vraci se k sobe) nesnáší že mam co si řeknu že je ondra vždy na mé straně a souhlasí se mnou. (Říkám že nejsem zlatokopka takhle to neberte je to jen v tom že se mi něco líbí a on to i přes můj nesouhlas cpe do košíku) nevím co dělat začínám se bát že o mě projevuje větší zájem nez o svou dceru nebo ženu. Koupil mě a jeho dceři svarovsky. Nechápu jeho zájem, ovšem jsem si všimla že si mě předchází. Ani přítel mi neríka jak mi to slusí ondra ano pritel mi nekupuje sladkosti ondra ano. Ondra rika memu příteli at se me vice venuje ze jsem poklad a ze lepsi nenajde. Ted jsem se dozvedela ze mi koupil dalsi darek protoze ho pred vanoci nesehnal. Ja nevím myslíte si že o mě jeví moc velký zájem nebo je to normální?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2138
30.12.20 22:33

Myslím, že po tobě jede.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4626
30.12.20 22:34

Telenovela hadr :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
261
30.12.20 22:34

Ty se asi hodně nudíš, co? :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.12.20 22:35

@MarketaC4 no nejvíc za chvilku se mam k nim domu stěhovat nerada bych byla něak znasilněná od otce přítele no

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2132
30.12.20 22:35

A teď jinou pohádku. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2132
30.12.20 22:36
@Anezkamilena píše:
@MarketaC4 no nejvíc za chvilku se mam k nim domu stěhovat nerada bych byla něak znasilněná od otce přítele no
:zed:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4623

Jdi do něj! :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

@topazio jak jako jinou pohádku chci poradit co mam delat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14705

Tak hlavně že ti kupuje sladkosti :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
413

Normální to vážně není 8o dala bych si na něj pozor a pokusila se minimalizovat kontakt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14705
30.12.20 22:37
@Anezkamilena píše:
@MarketaC4 no nejvíc za chvilku se mam k nim domu stěhovat nerada bych byla něak znasilněná od otce přítele no

Znásilněna?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
261
30.12.20 22:38
@Anezkamilena píše:
@Anezkamilena píše:
@topazio jak jako jinou pohádku chci poradit co mam delat

Poradím ti - dej si studenej hadr na hlavu nebo už to neber :roll:
Příště vymysli alespoň něco věrohodnější ho :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.12.20 22:39

@MarketaC4 dobrá rada děkuji takže muj život je asi pohádka ok tak ja se probudím třeba pak budu karkulka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.12.20 22:40

@lachtanice86 tak nevis co se mu prepne v hlave

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie