Bulharsko - rady na dobré ubytování

Anonymni
4.6.08 07:45

Bulharsko

Ahoj holky, poraďte mi dobrý hotel v Bulharsku. Chceme tam jet v létě na dovolenou. Jestli jste někdy byly v Bulharsku, kde jste byly ubytovány? Předem moc děkuji za rady a tipy.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

664
4.6.08 08:47

Manžel byl loni sám s dcerkou (já z důvodu rizikového těhu nakonec nejela), bydleli v hotelu Kotva na Slunečném pobřeží, připláceli si cca 150Kč za noc za pokoj s klimou, jinak byli maximálně spokojeni. U hotelu krásný bazénky, od malýho po velký, k moři kousíček. Ale osobní zkušenost nemám. Letos jedem o 5km vedle, ale název teď nevím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Mišuna
4.6.08 09:54

Ahoj,
osobní zkušenost nemám,jen jako dítě jsem kdysi byla v Albeně.
Známí s dětmi tam byli vloni, myslím že v hotelu Gergana a pak Orchidea, a byli spokojeni.
Tak dobrý výběr přeju M.

• Citovat
  • Upravit
618
4.6.08 10:38

Ahoj, já teda v Bulharsku zatim nebyla, ale kolegyně jezdí pravidelně a říkala, že hotel Kotva pro děti ideální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2649
4.6.08 11:20

Ahoj,

my byli na Slunečném pobřeží - hotel Avliga Beach. Pro děti malý bazén a dětské hřiště s pískovištěm. A hlavně k moři opravdu kousek, pěšky i se synem, který ještě neměl 2 roky, necelých 5 minut. Dobře taky vařili, prostě se nám tam moc líbilo. Hotel Kotva mi připadal moc bokem (snad úplně poslední hotel na Slunečném pobřeží) a daleko k moři - přes duny. Za to má moc pěkné skluzavky, byli jsme tam za známýma :-)

Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
435
4.6.08 12:43

Primorsko

Ahojky! My byli v Primorsku v hotelu Belvedere s Alexandrií s manželem ještě za svobodna bez dětí - jídlo perfektní, čisto, bazén i s dětským a prolejzky, myslím že tam byl i animační program a hlídání pro děti 3 a víc, takže my jsme byli spokojený. Pláže byly písečný a pozvolný vstup do moře, navíc je tam tak úžasně levno, že do toho příští rok určitě půjdem zas i s mláďátkama :lol: .

""http://lilypie.com/pic/080111/JMnf.jpg":http://lilypie.com/…111/JMnf.jpghttp://b3.lilypie.com/FGpLp1/.png /> ""http://bd.lilypie.com/xTfbp2/.png:http://bd.lilypie.com/xTfbp2/.png

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
804
4.6.08 14:23

My byli predloni (za tehotna)v Primorsku, v hotelu Perla Beach s all inclusive, naprosto spokojeni.Super jidlo i pro deti,jidelni zidlicky, kousek od more,........
http://www.alexandria.cz/…0135048.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
394
4.6.08 22:37

taky jsme byli v hotelu Kotva - Sluneční pobřeží, nejlepší dovča, bylo to super.
Už bych nikdy nejela na Zlatý písky - něco strašnýho, hotel si už radši nepamatuju, protože to byl opravdu děs !!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
61
16.6.08 22:28

My letos také chceme vyrazit do Bulharska. prohlížela jsem si nabídky od cestovní kanceláře Alexandria, líbí se mi moc hotel Hermes, je to novinka, ale mám trochu obavy, protože je bohužel 72 Km od Burgasu, takže ještě z letadla do autobusu, no nevím, jestli to malá zvládne… Ale vypadá to opravdu super a je to All inclusive a i programy pro děti… :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
gal
25.1.12 14:38

ahoj, chteli bychom v cervnu s tou dobou 3 letym ditetem do bulharska, konkretne primorsko.

je tam zacatkem cervna (dejme tomu 3-15/6) teplo, äspon trochu teple more? a brali byste 3letakovy golfky?

jak dlouho vlsatne trva presun z letiste do primorska?

• Nahlásit
  • Citovat
donaga
25.1.12 14:47

V Primorsku jsme byli před několika lety ještě bez dětí, ale zas se známými, kteří děti měli. S teplotou ti neporadím, my tam jezdili až v červenci či srpnu.
Jinak hodně záleží na tom, kde budete ubytovaní. Transfer Burgas - Primorsko trvá asi hodinu (raději počítej víc, záleží na provozu), golfky bych brala právě dle ubytování, když nebudete bydlet přímo u moře, tak se jistě vyplatí, přece jen bude dítě od vody unavené a je lepší ho vézt než nosit. Jinak se v Primorsku dá sehnat vše, co pro dítě akutně potřebuješ a i na pláži se dala sehnat strava, která by dítěti až tolik škodit neměla (do dnes vzpomínám na jejich pečenou bramboru, mňam).

• Citovat
  • Upravit
67
25.1.12 15:20

už nikdy víc

Ahoj, byli jsme vloni, první týden v červenci, a měli jsme štěstí, týden před námi lidé říkali, že měli dva dny pěkně.Letěli jsme přes alexandrii, respekt. travel service a už nikdy víc.5,5 hodiny zpoždění, náklady navíc za taxíka, protože jsme měli být na letišti kolem půl třetí ráno........ubytování bída, špína a co v katalogu neuvidíš(tam jen hezké foto) tak příšerné prostředí v okolí hotelů - polorozbořeniny , polorozestavěniny.Na pláži v písku odpadky a to se ještě nestyděli vybírat za lehátko.Strava polopenze ušla, nic úchvatného,ale najedli jsme se.JInak úroveň v ostatních hspodách taky nic moc.Golfky bych brala určitě.Za ty peníze co jsme za to dali, už nikdy víc.Přístup na pláž kolem hřbitova, no děs.............Ale naše malá byla spokojená........

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13124
25.1.12 15:24
gal píše:
ahoj, chteli bychom v cervnu s tou dobou 3 letym ditetem do bulharska, konkretne primorsko.

je tam zacatkem cervna (dejme tomu 3-15/6) teplo, äspon trochu teple more? a brali byste 3letakovy golfky?

jak dlouho vlsatne trva presun z letiste do primorska?

tříleťákovi golfky? ani náhodou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5429
25.1.12 16:40
Přesně souhlasím.Byla jsem tam minulý rok s nejstarším synem,taky přez Alexandrii-takovej humus jsem nikdy neviděla :poblion: :poblion: už mě tam v životě nikdo neuvidí.Přesně jak píšeš,to co je v katalogu tam není ani náhodou.Chtělo se mi úplně brečet.no a k tvé otázce byli jsme tam v půlce června a celou dobu bylo vedro,poslední den se zatáhlo a pršelo.Aspon,že bylo hezky,kdyby k tomu všemu bylo hnusně,tak nevím.
makinamama píše:
Ahoj, byli jsme vloni, první týden v červenci, a měli jsme štěstí, týden před námi lidé říkali, že měli dva dny pěkně.Letěli jsme přes alexandrii, respekt. travel service a už nikdy víc.5,5 hodiny zpoždění, náklady navíc za taxíka, protože jsme měli být na letišti kolem půl třetí ráno........ubytování bída, špína a co v katalogu neuvidíš(tam jen hezké foto) tak příšerné prostředí v okolí hotelů - polorozbořeniny , polorozestavěniny.Na pláži v písku odpadky a to se ještě nestyděli vybírat za lehátko.Strava polopenze ušla, nic úchvatného,ale najedli jsme se.JInak úroveň v ostatních hspodách taky nic moc.Golfky bych brala určitě.Za ty peníze co jsme za to dali, už nikdy víc.Přístup na pláž kolem hřbitova, no děs.............Ale naše malá byla spokojená........
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.1.12 19:16

a humusem myslite co? bordel na plazi? nebo co vam vadilo?
necekam luxus, to bych letela do jine destinace, ale na to zase nemame finance…

a proc ne golfky pro 3lete dite? na tom je taky neco spatnyho?? 8o

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama