Bydlení - přestěhovat se nebo zůstat

Anonymní
30.9.19 13:24

Bydlení- co dělat

Ahoj holky, prosím o radu..
Momentálně bydlíme s manželem v baráku, kde bydlí i jeho otec. Máme společný vchod, kuchyň i záchod- vchod na záchod je v našem malém pokoji, kde by mělo mít pokojíček naše dítě, jsem ve 4.mesici.
S jeho tátou spolu nevychazime. Na baráku je plno věci, co se musí udělat, ale jemu se to nelíbí a mě zase nepřijde normální tam vychovávat dítě, hlavně když na opravu by ani nepřidal peníze..
Vyskytla se možnost od mé mamky, jít s ni a manželem do baráčku, který nebude potřebovat velké rekonstrukce. Mamka by měla svou domácnost a my tu svou. Ale já mám stejně strach. Bojím se, abychom se s mámou zase zbytečně nehádaly třeba ohledně výchovy a dalších různých věci. Nevím jestli zvládnu stěhování jinam, i když by to nebylo daleko.
Nejlepší varianta by byla jít do svého, ale hypotéku nám nedají. Teď za pomoci hormonů nejsem schopna rozhodnout jestli zůstat a předělat rychle barák, což by stalo hrozně moc peněz a stejně bychom neměli svou kuchyň ani koupelnu a nebo tedy využít pomoci mamky a jít do baráku s ni. Ano velké plus je, ze by nám mohla hlídat. Mamka pracuje takže moc ani nebývá doma.. ale nevím.. stále doma manželovi brečím.
Mohl by mi někdo napsat názor nebo radu co dělat? Klidně i zkušenost?
Omlouvám se za sloh.
Poprosím anonym, je to pro mě citlivé téma a mám tu známé..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1076
30.9.19 13:26

Osobně bych nežila ani s jedním z prarodičů, ale pokud bych si měla vybrat, tak raději s maminkou a každý svou domácnost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11627
30.9.19 13:27

Obě varianty jsou na nic. Ale ta první s tím záchodem to je fakt blbé. Otázka je jak spolu budete vycházet s mamkou a jak s ní bude vycházet tvůj přítel.

Volila bych mamku, ale s tím, že výhledově budete hledat něco svého.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10718
30.9.19 13:28

Pokud nemáte jinou možnost, tak u mě by vyhrálo samostatné bydlení. S mámou vyjdeš líp než s tchánem. O kuchyň a koupelnu bych se fakt dělit nechtěla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7234
30.9.19 13:29

Nejlepší je bydlet si každý sám, pokud to ale nejde a s chánem nevycházíte + nemáte soukromí, tak bych asi využila nabídky mamky, kde budete mít soukromí a doufat že to bude klapat :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2865
30.9.19 13:34

Vy jste bytovou situaci neresili pred pocetim mimina? nejak mi unika tvuj pochod mysleni,

1. bydlet v dome, ktery dispozicne neni pro rodinu vhodny s tchanem, se kterym nevychazim
  1. bydlet v dome, kde bych mela pro sebe celou domacnost s maminkou, se kterou mam dobre vztahy.

to je asi joke, ze se tu ptas na odpoved? hlavne nesvadej nic na hormony… selsky rozum se s hormony neztraci :mavam:

Příspěvek upraven 30.09.19 v 13:36

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3278
30.9.19 13:35

A u mamky byste měli svou vlastní koupelnu a kuchyň?
Pokud ano, určitě bych šla k mamce - vlastní sociálka a kuchyň je základ
Nepíšeš, co na variantu - jít bydlet k tvojí mamce - říká tvůj manžel? Souhlasí?
Určitě vyjdeš lépe se svojí mamkou než s tchánem…aspoň si to myslím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.9.19 13:36

Ano nejradsi bych šla do svého. Ale nijak velkou hypotéku nedostaneme. Tudíž koupit barák a cely ho znovu předělat.. z toho já mám právě strach. Mamka s manželem nemá problém, má ho rada. A manžel s mámou také žádný problém nemá

• Nahlásit
  • Citovat
1686
30.9.19 13:37

S mamkou nebo do najmu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.9.19 13:39

@markytka3 nevím co mas hned za problém. Bohužel barák nejde rozdělit tak, jak jsme chtěli.

• Nahlásit
  • Citovat
2865
@Anonymní píše:
Ano nejradsi bych šla do svého. Ale nijak velkou hypotéku nedostaneme. Tudíž koupit barák a cely ho znovu předělat.. z toho já mám právě strach. Mamka s manželem nemá problém, má ho rada. A manžel s mámou také žádný problém nemá

porad nechapu, co resis?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2062

Lepsi byt v oddelenem patre a pod stropem mit vlastni matku, nez staryho morouse v podobe tchana.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2865
30.9.19 13:41
@Anonymní píše:
@markytka3 nevím co mas hned za problém. Bohužel barák nejde rozdělit tak, jak jsme chtěli.

vy jste nevedeli dispozici? predpokladam, ze barak je tchana a vy jste se tam nakvartyrovali a ted vam nejde pod nos, ze on nechce skakat, jak ty chces piskat. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.9.19 13:41

@Gerberka manžel to vidí jako lepší variantu.
Momentálně kde žijeme jsme chtěli barák předělávat, bohužel to nejde moc vymyslet..

• Nahlásit
  • Citovat
6937
30.9.19 13:42

Varianta zustat tam, kde jste, je hrozna, to bych brecela taky. Jit k mamce uz zni lepe, ale bala bych se toho sameho. Jestli vam nedaji hypoteku, sla bych do najmu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama