Bydlí někdo v Bezděčíně nebo v Pískově Lhotě?

1269
22.3.16 18:34

Bydli někdo v Bezděčíně nebo v Piskove Lhotě?

Bydlíte tam někdo? :)
Potřebovala bych se jen na něco zeptat :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

teckaa
22.3.16 18:40

:-) tak se ptej..

• Nahlásit
  • Citovat
1269
22.3.16 20:00

@teckaa bydlíte v Bezděčíně nebo v Piskove Lhotě?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
teckaa
22.3.16 20:32

@Luciis173 primo ne, ale dlouho jsem pracovala nedaleko. Tak se zeptej, jestli chces, jestli ne tak preji klidny vecer :P

• Nahlásit
  • Citovat
teckaa
22.3.16 20:33

@Luciis173 primo ne, ale dlouho jsem pracovala nedaleko. Tak se zeptej, jestli chces, jestli ne tak preji klidny vecer :P

• Nahlásit
  • Citovat
teckaa
22.3.16 20:33

• Nahlásit
  • Citovat
teckaa
22.3.16 20:34

• Nahlásit
  • Citovat
1269
22.3.16 21:16

Nevím jestli mi to pomůže, spíš ne
Zajímalo by mně, jak se bydlí v Bezděčíně v blízkosti letiště a jak často tam litaji letadla a jak moc jsou hlucna
A v Piskove Lhotě, tam by mne zase zajímalo jak se zije v blízkosti dálnice a jestli jsou slyšet auta
Hledáme pozemek a našly jsme právě v těchto vesnicích, libi se nám cena a dostupnost do Boleslavi a manželovi to usnadní cestu do práce do Prahy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
teckaa
23.3.16 08:21

@Luciis173 aha… co vim, tak letiste je vytizene malo, letaji tam spise rogala a soukroma mala letadla..jednou v roce je na letisti letecky den, tak tam rusno bude… Bezdecin byl sveho casu docela cikanov, nevim jak ted…
Piskova Lhota je primo u dalnice, kouka se na ni. co vim, tak pozemky blize k lesu a dale od dalnice jsou docela rozebrany, lokalita je ok/ jde o takovy trochu satelit.
na dalnici na obou zminenych lokalitach to je kousicek, MB taky v dosahu. do Bezdecina zajizdi mestska. P. Lhota nevim.,,
snad jsem pomohla alespon trochu… :mavam:
edit: jinak bych ti doporucila okrajovou cast MB-Chrást. Tam se ted prodavaji pozemky, je to blizko na dalnici a pritom od ni dal, mestska tam zajizdi, ms kousek…za me znacka ideal… bez reklamy :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama