Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Bydlíte tam někdo? ![]()
Potřebovala bych se jen na něco zeptat ![]()
@Luciis173 primo ne, ale dlouho jsem pracovala nedaleko. Tak se zeptej, jestli chces, jestli ne tak preji klidny vecer ![]()
@Luciis173 primo ne, ale dlouho jsem pracovala nedaleko. Tak se zeptej, jestli chces, jestli ne tak preji klidny vecer ![]()
@Luciis173 primo ne, ale dlouho jsem pracovala nedaleko. Tak se zeptej, jestli chces, jestli ne tak preji klidny vecer ![]()
@Luciis173 primo ne, ale dlouho jsem pracovala nedaleko. Tak se zeptej, jestli chces, jestli ne tak preji klidny vecer ![]()
Nevím jestli mi to pomůže, spíš ne
Zajímalo by mně, jak se bydlí v Bezděčíně v blízkosti letiště a jak často tam litaji letadla a jak moc jsou hlucna
A v Piskove Lhotě, tam by mne zase zajímalo jak se zije v blízkosti dálnice a jestli jsou slyšet auta
Hledáme pozemek a našly jsme právě v těchto vesnicích, libi se nám cena a dostupnost do Boleslavi a manželovi to usnadní cestu do práce do Prahy
@Luciis173 aha… co vim, tak letiste je vytizene malo, letaji tam spise rogala a soukroma mala letadla..jednou v roce je na letisti letecky den, tak tam rusno bude… Bezdecin byl sveho casu docela cikanov, nevim jak ted…
Piskova Lhota je primo u dalnice, kouka se na ni. co vim, tak pozemky blize k lesu a dale od dalnice jsou docela rozebrany, lokalita je ok/ jde o takovy trochu satelit.
na dalnici na obou zminenych lokalitach to je kousicek, MB taky v dosahu. do Bezdecina zajizdi mestska. P. Lhota nevim.,,
snad jsem pomohla alespon trochu… ![]()
edit: jinak bych ti doporucila okrajovou cast MB-Chrást. Tam se ted prodavaji pozemky, je to blizko na dalnici a pritom od ni dal, mestska tam zajizdi, ms kousek…za me znacka ideal… bez reklamy ![]()