Být šťastná nebo mít peníze?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
@Maru7 píše:
Ta prace za 3000 je hlídání dětí. A dětem se chci taky v budoucnu věnovat
Kdyby jsi sla delat do advokatni kancelare, kdyz studujes prava, tak bych to chapala. Nevim, zemu se chces venovat dal, ale re by melo byt nejak prinosne treba pro praci ucitelky, ze nekde par let budes hlidat deti… A za 3 tis? Kolik hodin to mas mit?
Mne se jen nelibi ten nadpis diskuze, stastna nebo mit penize. Stesti, spokojenost je o zivotnim nastaveni, muzes byt stastna v zivote i s mene zajimavou praci, ktera ti pomuze vybudovat zazemi pro rodinu, konicky, je to hlavne o tom, jak se k tomu ty postavis.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Cuddy píše:
Kdyby jsi sla delat do advokatni kancelare, kdyz studujes prava, tak bych to chapala. Nevim, zemu se chces venovat dal, ale re by melo byt nejak prinosne treba pro praci ucitelky, ze nekde par let budes hlidat deti… A za 3 tis? Kolik hodin to mas mit?Mne se jen nelibi ten nadpis diskuze, stastna nebo mit penize. Stesti, spokojenost je o zivotnim nastaveni, muzes byt stastna v zivote i s mene zajimavou praci, ktera ti pomuze vybudovat zazemi pro rodinu, konicky, je to hlavne o tom, jak se k tomu ty postavis.
souhlas, taky jsem měla dojem, že (zakladatelko) třeba půjdeš zadara dělat někam grafičku do reklamky, nebo se zkrátka v té práci zadara něco naučíš, ale hlídání dětí…
- načítám...
- Citovat
- Zmínit