Bývalý a dítě

Anonymní
7.4.20 14:00

Byvalej a dite

Cau, mám dotaz. Malému je půl roku, jeho otec ho naposledy viděl když mu byly 3mesice. Od té doby se ozve jen tak 2× do měsíce jak se má a jen když se ozvu já, nic neplatí ani nepřispívá. Měl být soud a prý žádný peníz nedostanu doku to nebude. Je od nás dost daleko a kvůli covidu se to teď ani řešit nebude. Ten kluk nemá od něj nic krom kočárku který využíváme minimálně. Platím vše já a můj přítel a na bývalého začínám mít averzi. Nechci aby vystavoval mého syna na sociální síte.. mohu s tím něco udělat? Není ani psaný jako otec. A myslí si co jako..že se zeptá jak se má? Ale to že vše obstarávám já a můj přítel.. že ho hanba nefackuje.. ani blbych 500kc nepošle..? Má prý insolvenci a dokud to nebude na soudě prý mi nesmí nic dat. Mám chuť ho odepsat úplně. :zed: :zed: :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

16074
7.4.20 14:02

Neni psany jako otec v rl?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16423
7.4.20 14:02

Když není uveden jako otec, tak žádnou povinnost platit nemá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lynx.lynx
7.4.20 14:03

No když si ho nezapsala do RL, tak to máš s penězma blbý, dokud nebude soud, opravdu po něm nemůžeš chtít nic :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.4.20 14:07

Jasný, ale on v tom případě nemá právo mi ho vystavovat všude na sociálních sítí.. a vlastně mu může být jedno vše. Navíc když tu byl mi sám řekl, že mi po dohodě bude posílat 2500kc. A stačí zajít na matriku podepsat a je hotovo a nemusí být ani soud. To jsou jen okolni komolikace. Navíc já ho nežádám o žádné penize, to je čistě na něm zda chce nebo ne. Jen mě štve jak si ho vystavuje ale přitom pro něj nic neudělá.. zda chápete.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.4.20 14:09

Já ho nežádám o peníze, chci se zeptat zda mohu něco udělat proto aby fotky s ním stáhl.. co nechápete??

• Nahlásit
  • Citovat
16074
7.4.20 14:09
@Anonymní píše:
Jasný, ale on v tom případě nemá právo mi ho vystavovat všude na sociálních sítí.. a vlastně mu může být jedno vše. Navíc když tu byl mi sám řekl, že mi po dohodě bude posílat 2500kc. A stačí zajít na matriku podepsat a je hotovo a nemusí být ani soud. To jsou jen okolni komolikace. Navíc já ho nežádám o žádné penize, to je čistě na něm zda chce nebo ne. Jen mě štve jak si ho vystavuje ale přitom pro něj nic neudělá.. zda chápete.

Tak mu ho nedavej, at ho nemůže fotit. Kdyz neni zapsany v rl, tak nema ani pravo dite vidět. Nejdriv ho zapis, pak po nem muzes soudit penize. Jo a jestli si brala treba porodne, tak si zjisti jestli ho nebudes po zapsání vracet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3260
7.4.20 14:11

No co sis vybrala za otce pro své dítě to máš. Nechápu jak vystavuje dítě na sociálních sítích když ho nevídá ani se sám od sebe neozve, ty mu posíláš fotky nebo jak?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lynx.lynx
7.4.20 14:12
@Anonymní píše:

A proč mu ho dáváš?!

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.4.20 14:14

Jo, udělal si sním fotku, jenže to sním byla ještě řeč. A já nevěděla, že si ji hned vystaví na profil. Myslím si, že když jsem brala porodné tak to, co má dát malému je ještě daleko vic.. a přetře to to porodné. Jinak o tom jsem ani neslyšela. Navíc je to už dlouho, malému bude zachvili 8mesicu

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.4.20 14:15

Psala jsem v příspěvku, že ho viděl po tom co se narodil…pak už ne…

• Nahlásit
  • Citovat
870
7.4.20 14:15

A ty fotky bere kde? Když ho 3 měsíce neviděl…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lynx.lynx
7.4.20 14:16
@Anonymní píše:
Jo, udělal si sním fotku, jenže to sním byla ještě řeč. A já nevěděla, že si ji hned vystaví na profil. Myslím si, že když jsem brala porodné tak to, co má dát malému je ještě daleko vic.. a přetře to to porodné. Jinak o tom jsem ani neslyšela. Navíc je to už dlouho, malému bude zachvili 8mesicu

Tak je mu půl roku nebo 8 měsíců? To je zase diskuse. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
1008
7.4.20 14:16

Nerozumim… vystavuje ho na socialnich sitich, ale vubec ho nevida, kde ty fotky teda bere? A pokud neni v RL, tak je to pro dite cizi clovek, ktery zverejnuje fotky ditete a ty muzes fotky nahlasit spravci FB a on je smaze, kde je problem :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.4.20 14:18

Tyvole, píšu, že ho viděl na začátku. Pul roku je 6,7 měsíců a bude mu teprve 8. Vy umíte jen rypat ale nedokážete poradit. Proč to vůbec komentujete.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama