Carb blocker

Anonymní
17.9.20 12:38

Carb blocker

Ahoj, nenašla jsem nikde ověřené recenze. Máte někdo zkušenosti s tímto přípravkem? Měl by inhibovat enzym, který přeměňuje sacharidy na tuky (takže by člověk i když sní přílohu neměl mít z nich ve výsledku tuk). Prosím všechny rejpaly a rady typu „raději se hýbej a jez málo a máš to i bez prášků a zázraků v tabletách“, aby se zdrželi komentáře :) Nemyslím to zle, ale toho tu je řada. Nutno podotknout, že roky jím zdravě (sestavené jídelníčky od výživových poradců), sportuji pokud možno denně a bohužel nyní s třicítkou to přesto nestačí. Chci postavu jako před pár lety, jím i cvičím stejně, tak mě napadlo, jestli třeba toto nemůže nějak podpořit. Stačilo by už jen pár kg, ale ne a ne dosáhnout kýženého výsledku :) Děkuji moc za skutečně přínosné komentáře, pokud jste někdo zkusil :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
16.10.20 12:40

Ahoj, zde autorka. Po asi měsíci užívání přípravku Carb Blocker, který teda slibuje, že pomůže s určitou částí denního příjmu sacharidů. Slibovala jsem si od toho, že můžu jíst normálně přílohy a výsledek mých každodenních tréninků se dostaví. Bohužel zatím nic nepozoruju. Zázrak tedy to není. Užívám dle etikety, před obědem a před večeří vždy cca 15 minut jedna kapsle.
Cvičím a hýbu se stejně jako před lety, ale kýžené postavy zatím ne a ne dosáhnout. Fitka jsou zavřená, venku ošklivo, takže doma se snažím dle různých videí i vlastních osvědčených sestav. Jako postavu si zdržím, ale některé partie už zlepšit nejdou. Možná věk… už ubývá té svalové hmoty, už to nebude jak za mlada. Je to škoda. Holt musíme počkat na zázrak, který prý vědci našli přímo v genech lidí, kteří ať sní cokoliv, nepřiberou ani gram bez cvičení a diet :mrgreen: https://www.google.com/…s/index.html

• Citovat
  • Nahlásit
199
16.10.20 12:46

Ahoj, no dalo se to čekat. Tyhle přípravky jsou podle mě jedno velké šméčko. Ať už jde o pilule, čaje atd.

Většinou je tam instrukce, aby se s užíváním toho přípravku hodně sportovalo a zdravě jedlo. No to by bylo, aby pak jeden nezhubnul. :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.10.20 13:48
@Parninas píše:
Ahoj, no dalo se to čekat. Tyhle přípravky jsou podle mě jedno velké šméčko. Ať už jde o pilule, čaje atd.Většinou je tam instrukce, aby se s užíváním toho přípravku hodně sportovalo a zdravě jedlo. No to by bylo, aby pak jeden nezhubnul. :P

Ano, to byl potom přípravek přímo kouzelný, asi jako sekerka, která vykouzlí polévku :lol: Akorát do ní musí člověk přidat vodu, maso, zeleninu, koření, máslo… Prostě kouzlo :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama