Prošlé suplementy

1
16.9.20 22:08

Prošlé suplementy

Ahojte, doma jsme našli plnou krabici suplementů pro sportovce. Tekutý Kre-alkalyn, tekutý L-carnitine v ampulce apod, problém je ten, že je to vše 10 let prošlé. Zkoušela jsem ty tekuté věci a zdá se mi, že chuť není nějaká hrozná, co myslíte vy? Dá se to ještě nějak zužitkovat nebo do koše s tím? Děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27122
16.9.20 22:19
@Hledámmm píše:
Ahojte, doma jsme našli plnou krabici suplementů pro sportovce. Tekutý Kre-alkalyn, tekutý L-carnitine v ampulce apod, problém je ten, že je to vše 10 let prošlé. Zkoušela jsem ty tekuté věci a zdá se mi, že chuť není nějaká hrozná, co myslíte vy? Dá se to ještě nějak zužitkovat nebo do koše s tím? Děkuji :)

Zahodila bych to i jako neprošlé. Deset let staré doplňky stravy bych teda jíst nechtěla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27122
16.9.20 22:19

Odevzdat do lékárny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1756
16.9.20 23:37

Já obecně proti prošlým věcem nic nemám, pokud jsou podle chuti, vůně a vzhledu v pořádku. Ale deset let je deset let. To už je fakt moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
759
17.9.20 08:00

10 let? To si děláš srandu, ze přemýšliš, ze to snis? Nebo co jiného s tím chceš dělat? Ale samozřejmě je to tvoje věc ;) já bych tedy neměla odvahu to ani ochutnat :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama