Měření těla metrem

Anonymní
11.9.20 14:19

Měření těla metrem

Mám dotaz všude se píše a říká že by se tělesné míry měli měřit nejlépe ráno což je logický no ale chtěla jsem se zeptat jestli na to má i nějaký vliv měření stehen jestli ráno může měřit například o 1-2 cm než někdy odpoledne děkuji za odpověď

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4789
11.9.20 14:20
@Anonymní píše:
Mám dotaz všude se píše a říká že by se tělesné míry měli měřit nejlépe ráno což je logický no ale chtěla jsem se zeptat jestli na to má i nějaký vliv měření stehen jestli ráno může měřit například o 1-2 cm než někdy odpoledne děkuji za odpověď

Tak se zmer rano a odpoledne a porovnej to :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9124
11.9.20 14:44

Ono je to fakt šílený problém to vyzkoušet a změřit se několikrát, radši se zeptáme na netu, ať se někdo změří a zkusí to za mě :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5452
11.9.20 15:18

Zase začala soutěž v tom, který tupoun založí nejhloupější diskuzi? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.9.20 21:05

No tak já bych řekla, že se to může lišit, třeba pokud přes den hodně chodíte, nebo cvičíte, svaly se stáhnou. Řekla bych, že ráno jsou svaly po spaní spíše uvolněné, tedy může být stehno širší. Ale je to jen moje domněnka. Druhá věc je, že mně tedy vždycky dělá problém se změřit ve stejném místě :)

Z komentářů ostatních si nic nedělejte, tady člověk moc pochopení a respektu nenajde…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat