Chuť na sladké a čokoláda

Anonymní
5.9.20 15:33

Chuť na sladké a čokoláda

Zdravím, chtěla bych doporučit nějakou radu, to že jsem že se stravuji už asi tak 7 měsíců sem tam zdravě k obědu si dam normálný klasický oběd, chci si udržet váhu, a zároveň i trošku něco zhubnout, ale problém mi dělá děsná chuť na sladké a to hlavně čokoláda dříve sem si ji dopřávala často a to mléčnou, tu miluju, hořká mi vůbec nechutná, vím že je spousta fit receptu na netu ale většinou na to není čas, a nějaký rady jak si dopravat sladké a zároveň udržet si váhu případně zhubnout něco min?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
835
5.9.20 15:35

Jestli máš chuť na sladké, tak navyš příjem normalního jídla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14386
5.9.20 15:51

Pokud máš strašnou chuť na sladké, znamená že málo jíš a lítá ti cukr sem a tam. Zároveň pokud jíš málo, znamená to že si ničíš metabolismus a pravděodoně místo nadbytečného tuku ztrácíš vodu a případně svalovou hmotu.

Takže přehodnoť svou stravu - rozhodně nejez méně, než je tvůj bazální metabolismus přidej do stravy více bílkovin, dostatek tuku, dostatek vlákniny (okolo 30 g denně) a sacharidy s nízkým glykemickým indexem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50475
5.9.20 16:01

Neco ti v jidle chybi a taky chut na sladke je v hlave. Kupuj si ty cokolady, kde je hodne procent kakaa. To je hnusne horke, az je to protivne a krouti to panty. Staci snist ctverecek a je po chuti na sladke. Nebo si to davej do domacich ovesnych susenek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45621
5.9.20 16:50

Klidně si tu čokoládu dej. Jen tomu přizpůsob zbytek jídla, pohybovou aktivitu. A samozřejmě nesníst celou tabulkuv jeden den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18865
5.9.20 17:08

Něco ti v jídelníčku chybi, nebo jis malo, kdyz telo chce dohanet energii sladkym. Ale klidně si kosticku cokolady dej, akorat bych si dala treba dopol ke kafi a ne na noc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.9.20 17:39

A nebo to má z nervů. Já dodržovala jídelníček podle doporučeného plánu od nutričního poradce, jedla jak nikdy - hromada zeleniny, libového masa atd., hlad jsme neměla…a stejně, stačilo trochu stresu ze zkoušek, nemocné děti… a už to bylo…celá Nugeta mi normálně spadla až do krku :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama