Časopis o současné módě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zuxu
Stálice 90 příspěvků 30.12.17 12:46
Casopis o soucasne mode

Ahoj holky, mate tip na casopis o soucasne mode? Citavala jsem elle, ale preci jen typy na modu jsou az prilis drahe a nemohu si je dovolit. Cim se inspirujete, co ctete? Diky za tipy!

Reklama

Reakce:

maskovak
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 30.12.17 12:47

Blogy na netu, googli :D :kytka:

Zuxu
Stálice 90 příspěvků 30.12.17 13:20

@maskovak tak porad. Jsem stara skola (34let :D ) miluju horkou vanu a casopisy. Ale proste i kdyz googlim, je toho tolik, ze jeden blog popira to, co rika druhy. Az me to unavuje

maskovak
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 30.12.17 14:38

@Zuxu jaq jsem z oboru, tak uz to moc nectu…ctu online verze casopisu, googleni viz napr.zde https://www.google.cz/search?…
a koukam na kataogy marks and spencer, versace atd.,zahranicni

maskovak
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 30.12.17 14:39

Hodne stesti a at neco vyberes! pa

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama