Reklama

Časopis o současné módě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zuxu
Stálice 94 příspěvků 30.12.17 12:46
Casopis o soucasne mode

Ahoj holky, mate tip na casopis o soucasne mode? Citavala jsem elle, ale preci jen typy na modu jsou az prilis drahe a nemohu si je dovolit. Cim se inspirujete, co ctete? Diky za tipy!

Reklama

Reakce:

maskovak
Ukecaná baba ;) 1326 příspěvků 30.12.17 12:47

Blogy na netu, googli :D :kytka:

Zuxu
Stálice 94 příspěvků 30.12.17 13:20

@maskovak tak porad. Jsem stara skola (34let :D ) miluju horkou vanu a casopisy. Ale proste i kdyz googlim, je toho tolik, ze jeden blog popira to, co rika druhy. Az me to unavuje

maskovak
Ukecaná baba ;) 1326 příspěvků 30.12.17 14:38

@Zuxu jaq jsem z oboru, tak uz to moc nectu…ctu online verze casopisu, googleni viz napr.zde https://www.google.cz/search?…
a koukam na kataogy marks and spencer, versace atd.,zahranicni

maskovak
Ukecaná baba ;) 1326 příspěvků 30.12.17 14:39

Hodne stesti a at neco vyberes! pa

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >