Do formy 2018....

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.17 12:11
Do formy 2018....

Ahoj, chtěla bych se zeptat zda jste někdy soutěžili s časopisem muscle and fitness…do formy…je to tříměsíční soutěž o „vylepšení“ těla… Nebudete se přihlašovat někdo letos??? Omlouvám se za anonym prozatím je to tajné :oops: :oops: :oops:

Reakce:
kam2
Závislačka 3486 příspěvků 28.12.17 12:27

Hele nebudu, protože jsem začala už v listopadu. Ale bratr mého kamaráda dokonce vyhrál. Kdybys něco potřebovala vědět, mohu se zeptat. :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.17 13:20

@kam2 no já bych to ráda zkusila s přítelem přihlásili jsme se oba i když on teda takY začal už v listopadu ale jede dál mě by možná zajímalo zda musíš mít trenéra a jídelníček od profilace. Všichni to tam vždycky zdůrazňují ale já kdysi cvičila i držela stravu a myslím že se dost vyznám takže žádného odborníka mít nebudu tak snad to nebude problém a proč se nepřihlásíš už jsi u konce? ;)

kam2
Závislačka 3486 příspěvků 28.12.17 14:14

Já se věnuji fitness trenérství i sestavování jídelníčků a vlastně i vím, jak shodit třeba 10kg za měsíc, ale prostě mi nepřijde košér, abych do toho šla. Ale držím ti pěsti. Kdybys potřebovala odborníka, tak se klidně ozvi. :kytka:

Kacka1969
Nováček 3 příspěvky 09.01.18 09:21
do formy 2018

Ahoj Závislačko,

mohla bys mi prosím poradit? Chci se taky přihlásit! Díky Katka

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >