Reklama

Do formy 2018....

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.17 12:11
Do formy 2018....

Ahoj, chtěla bych se zeptat zda jste někdy soutěžili s časopisem muscle and fitness…do formy…je to tříměsíční soutěž o „vylepšení“ těla… Nebudete se přihlašovat někdo letos??? Omlouvám se za anonym prozatím je to tajné :oops: :oops: :oops:

Reklama

Reakce:

kam2
Závislačka 3481 příspěvků 28.12.17 12:27

Hele nebudu, protože jsem začala už v listopadu. Ale bratr mého kamaráda dokonce vyhrál. Kdybys něco potřebovala vědět, mohu se zeptat. :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.17 13:20

@kam2 no já bych to ráda zkusila s přítelem přihlásili jsme se oba i když on teda takY začal už v listopadu ale jede dál mě by možná zajímalo zda musíš mít trenéra a jídelníček od profilace. Všichni to tam vždycky zdůrazňují ale já kdysi cvičila i držela stravu a myslím že se dost vyznám takže žádného odborníka mít nebudu tak snad to nebude problém a proč se nepřihlásíš už jsi u konce? ;)

kam2
Závislačka 3481 příspěvků 28.12.17 14:14

Já se věnuji fitness trenérství i sestavování jídelníčků a vlastně i vím, jak shodit třeba 10kg za měsíc, ale prostě mi nepřijde košér, abych do toho šla. Ale držím ti pěsti. Kdybys potřebovala odborníka, tak se klidně ozvi. :kytka:

Kacka1969
Nováček 3 příspěvky 09.01.18 09:21
do formy 2018

Ahoj Závislačko,

mohla bys mi prosím poradit? Chci se taky přihlásit! Díky Katka

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >