Reklama

Běhací pás - zhubly jste?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kaktusik
Kecalka 249 příspěvků 27.12.17 10:10
Běhací pás - zhubly jste?

Ježíšek byl tak moc hodný, že mi přinesl běhací pás. Mám co hubnout a zajímalo by mě, jaké s tímto strojem máte zkušenosti vy - zhubly jste díky němu? Jaké partie hlavně? Za jak dlouho a při jak částem cvičení jste měly výsledky?
Vím, že to je individuální, ale jsem zvědavá, jaké mám šance konečně se sebou něco udělat :-)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

lasička1
Echt Kelišová 8026 příspěvků 27.12.17 10:13

@kaktusik Největší úskalí-pravidelně a vydržet. Neudělat z toho věšák na oblečení…Většina lidí to časem vzdává.

P4ja
Kelišová 5762 příspěvků 27.12.17 10:17

@kaktusik Já bych běhat nemohla, zhubla jsem hlavně za pomocí nordic walking.
Ale obecně, cvičení se přece nedělá kvůli hubnutí. Spíš bych to vzala jako start k nové životní etapě.
Jinak běháním zformuješ nohy, stehna, zadeček. Vrchní část těla je potřeba protahovat a posilovat třeba jógou a nebo piates, plavání a tak.
K pásu bych si koupila ještě sporttester na měření tepovky, a na hubnutí běhala hlavně v TF na spalování energie.
A největší část samozřejmě tvoří odpovídající jídelníček. Nejenom před a po běhání, ale celkově.

Uživatel je onlineEmimin7
Echt Kelišová 8789 příspěvků 27.12.17 10:23

Jen chci říct, že hubnutí konkrétních partií nezáleží na druhu cvičení. To má každý určené typem postavy.

Anik6
Závislačka 3907 příspěvků 27.12.17 10:25

80% uspesneho hubnuti je jidelnicek, 20% pohyb. zacni u jidla, na internetu Ti ho sestavi na miru. Je to boj, ale stoji to za to. Ty to zvladnes, uvidis! Budes nadsena, za tyden zhubnes cca 0,5kg, to te nabudi, aby si vydrzela! Bezecky pas si take preji, v zime nerada beham, tak snad pristi Jezisek :) Drzim palce a nevzdavej to! :kytka:

Echt Kelišová 8789 příspěvků 27.12.17 10:31

Je fakt, že samotný pohyb pro hubnutí tolik neudělá, ale po někajé době pravidelného cvičení to člověka vybudí k celkovému zdravému životnímu stylu a k tomu patří i lehčí jídelníček. Proto je pohyb ve výsledku pro hubnutí zásadní.

kaktusik
Kecalka 249 příspěvků 27.12.17 10:34

@lasička1 @P4ja @Emimin7 @Anik6 @Emimin7
Děkuji za reakce, všechny tyto rady znám, hlavně ohledně jídelníčku. Zajímají mě ale hlavně konkrétní zkušenosti s pásem.

P4ja
Kelišová 5762 příspěvků 27.12.17 10:36

@Emimin7 Jo?? Tak u mě to bylo naprosto opačně. Ne hned strhat rekordy ve sportu, a bych hubnula. Ale zdravej a vyváženej jídelníček a k tomu pohyb.
Jinak znám dost lidí, co se neustále plahočí v posilovně a nebo běhjí v parku a stejně nehubnou, protože jídlo stejně neřeší.

P4ja
Kelišová 5762 příspěvků 27.12.17 10:36

@kaktusik Konkrétně si pořiď sporttester a hlídej si tepovou frekvenci.

Echt Kelišová 8789 příspěvků 27.12.17 10:41
@P4ja píše:
@Emimin7 Jo?? Tak u mě to bylo naprosto opačně. Ne hned strhat rekordy ve sportu, a bych hubnula. Ale zdravej a vyváženej jídelníček a k tomu pohyb.
Jinak znám dost lidí, co se neustále plahočí v posilovně a nebo běhjí v parku a stejně nehubnou, protože jídlo stejně neřeší.

Aha. Tak asi to chce doprovodit určitou vůlí k hubnutí a řešit i jídlo samo o obě. Mně to ale šlo fakt snáze, když se zakomponovalo každodenní cvičení. Jak se člověk začne začal cítit líp, měl potom chuť cítit se ještě a ještě líp a toho se dosáhne právě správným stravováním.

kaktusik
Kecalka 249 příspěvků 27.12.17 10:43

@P4ja
Ten už mám a řídím se jím :)

P4ja
Kelišová 5762 příspěvků 27.12.17 10:48

@Emimin7 No já primárně chtěla upravit jídelníček. Takže jsem to řešila ruku v ruce. Souhlasím, že vždy je to o vůli. Ale říkat si, že se začnu hýbat a pak budu chtít jíst zdravěji to nvm. Jsou lidi, co se hýbou a stejně nehubnou, protože to jídlo prostě mají nastavené špatně a třeba i mají hlad. A to bez prvotní změny jídelníčku moc nejde. A zase k tomu pohybu je potřeba dodávat i odpovídající živiny, aby tělo pouze nehublo, ale taky bylo z čeho tvořit svaly.

elena.78
Zasloužilá kecalka 749 příspěvků 27.12.17 10:59

@kaktusik
Já měla pás od sportline. Běhala jsem na něm pravidelně 3 - 4 x týdně, snažila jsem se vydržet 70-90min. Měla jsem ho v obýváku a u běhání jsem koukala na tv, docela ten čas utekl. Určitě jsem si díky tomu udržela váhu z léta, kdy jsem běhala venku. Ale: určitě mi to nepřineslo takový požitek jako běhat v přírodě, cítila jsem, že nezapojuji všechny potřebné svaly a taky mě na konci zimy bolela chodidla a záda. Není to prostě plnohodnotný přirozený pohyb.

Každopádně ježíškovi :palec:

Ginuš
Hvězda diskuse 37855 příspěvků 27.12.17 11:13

@kaktusik nejdůležitější při hubnutí je jídlo. Můžeš cvičit klidně 2 hodiny denně, ale pokud příjem bude větší než výdej, nezhubneš. TO že se budeš hýbat je spíš bonus který hubnutí pomůže, ale jen v případě, že budeš mít spočítaný, vyvážený jídelníček. Držím palce, až se hubnutí povede

janickaIII
Ukecaná baba ;) 2121 příspěvků 3 inzeráty 27.12.17 11:20
@Anik6 píše:
80% uspesneho hubnuti je jidelnicek, 20% pohyb. zacni u jidla, na internetu Ti ho sestavi na miru. Je to boj, ale stoji to za to. Ty to zvladnes, uvidis! Budes nadsena, za tyden zhubnes cca 0,5kg, to te nabudi, aby si vydrzela! Bezecky pas si take preji, v zime nerada beham, tak snad pristi Jezisek :) Drzim palce a nevzdavej to! :kytka:

Máte nějaké typy, kde na netu najít sestavení (rozumného) jídelníčku zdarma (nebo za mírný poplatek). Myslím tím jídelníček zvladnutelny pro člověka žijícího ve střední evropě (suroviny, časová náročnost atd.) Díky

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >