Jak zhubnout 45kg

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.17 00:41
Jak zhubnout 45kg

Ahoj, potřebuji zhubnout 45kg. Koupila jsem si knihy, krabičkova dieta, a recepty super. Potřebuji někoho k sobě, kdo opravdu potřebuje zhubnout jako já. Prosím jen ty, které chtějí dát dolu víc jak 10kg. Pokud se tu najde nějaká uživatelka, která už zhubla, budu ráda když se přidá a trošku nám pomuže.
Děti miluji, ale ted je řada na mě :) Mám vše vytahané, hlavně ten převis :,(
Jinak plně kojím.
Prosím o zachování anonymu, děkuji

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Reakce:

Bábrdl
Generální žvanilka 21188 příspěvků 22.12.17 00:46

Tyjo, 45 kg, to už bys asi měla s doktorem. :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.17 00:46

@Bábrdl právě mě kvůli kojení odmítl :(

maskovak
Ukecaná baba ;) 1331 příspěvků 22.12.17 00:50
@Anonymní píše:
Ahoj, potřebuji zhubnout 45kg. Koupila jsem si knihy, krabičkova dieta, a recepty super. Potřebuji někoho k sobě, kdo opravdu potřebuje zhubnout jako já. Prosím jen ty, které chtějí dát dolu víc jak 10kg. Pokud se tu najde nějaká uživatelka, která už zhubla, budu ráda když se přidá a trošku nám pomuže.
Jinak plně kojím.
Prosím o zachování anonymu, děkuji

pockej, az dokojis, kdyz ti to rekl lekar.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.17 00:55

@maskovak kojím 5měsícu, měřím 165cm..čekat nemužu, trápí mě to. Něco musím zhubnout během kojení.

Princezna Dandilion
Kecalka 145 příspěvků 22.12.17 00:58

Ahoj, zrovna dnes jsem doma oznámila, že na příští rok mám v plánu zhubnout. Prozatím 25 kg do příštích Vánoc. Ne, že bych nepotřebovala víc (přesně těch 45 kg by bodlo), ale už jsem hubla (a něco zhubla) několikrát a vím co to pro mě obnáší a že rychleji to nepůjde. Teď jsem 4 měsíce po porodu a mám rovnej metrák - vždycky jsem se varovala, že to bude můj strop! Navíc si poprvé říkám, že to musí jít dolů ne kvůli kráse, ale kvůli budoucímu zdraví pro to moje škvrně. Tak snad to pro mě bude dostatečná motivace. :dance:
P. S. Nechápu anonym :nevim:

Bábrdl
Generální žvanilka 21188 příspěvků 22.12.17 01:06
@Anonymní píše:
@Bábrdl právě mě kvůli kojení odmítl :(

To by chtělo obezitologa.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.17 01:07

@Princezna Dandilion je to pro mě citlivé a stydím se…snad je to pochopitelné ne?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.17 01:08

@Bábrdl však ano, ten mě právě odmítl :(

Plavuše
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 22.12.17 01:10

Urcite bych se poradila s obezitologem a hubla velmi pozvolne hlavne pohybem kvuli vytahane kuzi. 45 kg uz je dost. Ja mam ted predsevzeti 10 kg a chci to resit hlavne sportem a pravidelnejsi stravou. Takze si dam asi i knedlo vepro, ale ne v 8 vecer.

berďana
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 22.12.17 01:14

Hele, jez 5-6× denně a to male porce a hejbej se hodně a uvidis, ze nepotrebujes zadnou dietu. Vynechej ale hranolky, tatarku a takove ty tučné věci. Ta váha pujde dolu sama od sebe. Akd nesmis uz jist po pate nebo seste hodine vecer. To musis furt dodrzovat a ne jak ja :( ted se zrovna krmim mandarinkou a presvedcuju se u toho, jak je plna vitaminu :nevim:

Princezna Dandilion
Kecalka 145 příspěvků 22.12.17 01:16
@Anonymní píše:
@Princezna Dandilion je to pro mě citlivé a stydím se…snad je to pochopitelné ne?

No když se takhle cítíš líp 8) Pak ti ale nebude moct nikdo gratulovat k úspěchu, když nikdo nebude vědět, že jsi to ty a že jsi to zvládla ;)

ejhle
Závislačka 2816 příspěvků 22.12.17 01:17
@Anonymní píše:
Jinak plně kojím.
Prosím o zachování anonymu, děkuji

Ty nepotrebujes hubnout dietou. Ke snizeni vahy se musis prozrat. A to doslova. Jidlo je cca 70 % hubnuti. Kojeni nevadi. Je potreba jist zdrave a vyvazene, vyladit si prijem makrozivin. Ze zacatku jsou skvelym pomocnikem kaloricke tabulky (bohuzel, propocet maker v techto tabulkach je dle meho ne uplne ok. Ale jde tam nastavit cilovy prijem a pak super). Pokud mas fcb, tak doporucuju jime a hubneme s katchabou. Najdes ji i na instagramu. Ma tam v albech recepty i na zdrave mlsani. Vim o cem mluvim, sama mam dolu cca 20 kg. Ze zacatku jsem mela hrozny problem s jidlem. Jedla jsem malo, narazove a tloustla. Ty porce dle jidelaku jsem mela obri. Ale ono to fakt funguje. Jim a vaha jde dolu. K jidelaku jsem pridala i cviceni a kuze se pekne zatahuje.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.17 01:17

@Plavuše jak jsem psala, obezitolog mi řekl že se mám objednat až nebudu kojit.Budu to muset zvládnout zatím sama a proto hledám zkušené, které už zhubly…více kg samozdřejmě.

berďana
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 22.12.17 01:18

@Princezna Dandilion z druhe stranky nebude tam ten tlak, ze muze zklamat :nevim:
Ono to ma tedy i neco do sebe

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejnechutnější Prostřeno všech dob? Tady opravdu jíst nechcete!

Pokud jste si mysleli, že vás již nic nepřekvapí, nenechte si ujít aktuální... číst dále >

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >