Opravdu dobrý kadeřník Kladno nebo Praha?

399
20.12.17 21:49

Opravdu dobrý kadeřník Kladno,Praha?

Ahojky, rada bych měla z tmave na světlejší. Kadernice mi to odbarvuje a očividně to neumí :-( nechci dat zase majlant. Nemáte někoho odzkouseneho? Děkuji moc

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
486
20.12.17 22:11

Zkus salon New you, Praha 7 :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20
20.12.17 22:22

V Praze Carpe diem la belle, tam jsem moc spokojená ????

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2182
20.12.17 22:44

Kdo je dobry, bude te neco stat. nejsou dobri, ale levni odbornici-kdo umi, ma narvano. michal cerveny, michelangelo

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1060
21.12.17 00:09

Ja jsem za svuj zivot byla nejvice spokojena u Tomase Arsova v Praze. Jako zatim jediny mi dokazal udelat sestrih, ktery vypadal dobre i jen prachobycejne vyfoukany. Slecne prede mnou zase zachranoval uplne znicene vlasy a vypadala skvele. Naopak jsem nebyla moc spokojena ve vyhlasenem salonu Petry Mechurove. Jinak jsem za svuj zivot tolik kaderniku nevyzkousela, ale rada si tady prectu tipy.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Verun83
21.12.17 06:01

Chodila jsem 10 let k Lence Machove, ted dela zrejme v salonu lion v hostivari.

  • Citovat
  • Upravit
2256
21.12.17 11:37

Praha 6, Kadeřnictví Sonett, kousek od Kladenskýho autobusu, chodím k Veronice a je vážně šikovná a hlavně chápe STUDENOU barvu, s čímž jsem měla u zesvětlování problém. Nesnáším žlutý odstíny.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2182
22.12.17 00:41

@Plavuše taky jsem neyla spokojena u p. mechurove a slysim to od lidi casto

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1060
22.12.17 01:06

U koho presne jsi v tom salonu byla? Ja tam byla u senior stylisty s tim, ze zna trendy a umi si predstavit, co by mi sluselo a soucasne bylo moderni a prd. Nevymyslel nic, porad se me ptal, jak to ma udelat. Pro nekoho mozna pozitivum, ale ja prave nejake napady a inovace cekala od nej.

@maskovak píše:
@Plavuše taky jsem neyla spokojena u p. mechurove a slysim to od lidi casto
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
399
22.12.17 16:55

Holky, moc všem děkuji ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
399
22.12.17 16:57

@lovethelife není to sanett? Nic jiného jsem nenašla. Kolik tam tak platis? Děkuji moc

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
399
22.12.17 16:59

@Plavuše jsou to ty na fb vlasy od Petry? Myslela jsem jak to je super a prý není

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2182
22.12.17 18:10

@Plavuše taky u seniora a hruza. chodim uz jen do michelangelo

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2256
22.12.17 20:17

@Susenka.M jj :-) tyjo… teď nevím, pokaždé dělíme něco jiného, mají na stránkách ceník. Ale pro představu cca 1300 za hustý melír + stříhání + péče při mytí + foukaná + žehlení

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Poradna na téma jóga pro zdravé tělo

Ikona - Karolína Racková

Karolína Racková