Opravdu dobrý kadeřník Kladno nebo Praha?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Susenka.M
Kecalka 375 příspěvků 20.12.17 21:49
Opravdu dobrý kadeřník Kladno,Praha?

Ahojky, rada bych měla z tmave na světlejší. Kadernice mi to odbarvuje a očividně to neumí :-( nechci dat zase majlant. Nemáte někoho odzkouseneho? Děkuji moc

Reklama

Reakce:

Laurie
Kecalka 369 příspěvků 1 inzerát 20.12.17 22:11

Zkus salon New you, Praha 7 :)

lindaway
Povídálka 20 příspěvků 20.12.17 22:22

V Praze Carpe diem la belle, tam jsem moc spokojená ????

maskovak
Ukecaná baba ;) 1282 příspěvků 20.12.17 22:44

Kdo je dobry, bude te neco stat. nejsou dobri, ale levni odbornici-kdo umi, ma narvano. michal cerveny, michelangelo

Plavuše
Zasloužilá kecalka 799 příspěvků 21.12.17 00:09

Ja jsem za svuj zivot byla nejvice spokojena u Tomase Arsova v Praze. Jako zatim jediny mi dokazal udelat sestrih, ktery vypadal dobre i jen prachobycejne vyfoukany. Slecne prede mnou zase zachranoval uplne znicene vlasy a vypadala skvele. Naopak jsem nebyla moc spokojena ve vyhlasenem salonu Petry Mechurove. Jinak jsem za svuj zivot tolik kaderniku nevyzkousela, ale rada si tady prectu tipy.

Verun83
Echt Kelišová 8443 příspěvků 33 inzerátů 21.12.17 06:01

Chodila jsem 10 let k Lence Machove, ted dela zrejme v salonu lion v hostivari.

lovethelife
Zasloužilá kecalka 845 příspěvků 2 inzeráty 21.12.17 11:37

Praha 6, Kadeřnictví Sonett, kousek od Kladenskýho autobusu, chodím k Veronice a je vážně šikovná a hlavně chápe STUDENOU barvu, s čímž jsem měla u zesvětlování problém. Nesnáším žlutý odstíny.

maskovak
Ukecaná baba ;) 1282 příspěvků 22.12.17 00:41

@Plavuše taky jsem neyla spokojena u p. mechurove a slysim to od lidi casto

Plavuše
Zasloužilá kecalka 799 příspěvků 22.12.17 01:06

U koho presne jsi v tom salonu byla? Ja tam byla u senior stylisty s tim, ze zna trendy a umi si predstavit, co by mi sluselo a soucasne bylo moderni a prd. Nevymyslel nic, porad se me ptal, jak to ma udelat. Pro nekoho mozna pozitivum, ale ja prave nejake napady a inovace cekala od nej.

@maskovak píše:
@Plavuše taky jsem neyla spokojena u p. mechurove a slysim to od lidi casto

Susenka.M
Kecalka 375 příspěvků 22.12.17 16:55

Holky, moc všem děkuji ;)

Susenka.M
Kecalka 375 příspěvků 22.12.17 16:57

@lovethelife není to sanett? Nic jiného jsem nenašla. Kolik tam tak platis? Děkuji moc

Susenka.M
Kecalka 375 příspěvků 22.12.17 16:59

@Plavuše jsou to ty na fb vlasy od Petry? Myslela jsem jak to je super a prý není

maskovak
Ukecaná baba ;) 1282 příspěvků 22.12.17 18:10

@Plavuše taky u seniora a hruza. chodim uz jen do michelangelo

lovethelife
Zasloužilá kecalka 845 příspěvků 2 inzeráty 22.12.17 20:17

@Susenka.M jj :-) tyjo… teď nevím, pokaždé dělíme něco jiného, mají na stránkách ceník. Ale pro představu cca 1300 za hustý melír + stříhání + péče při mytí + foukaná + žehlení

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

DJ Loutka: Kdo byla jeho přítelkyně, kvůli níž se měl oběsit? A jaké měli plány?

DJ Loutka (†51), který se o víkendu oběsil, po sobě zanechal přítelkyni Magdu... číst dále >

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách má vítěze druhého kola

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama