Opravdu dobrý kadeřník Kladno nebo Praha?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Susenka.M
Kecalka 380 příspěvků 20.12.17 21:49
Opravdu dobrý kadeřník Kladno,Praha?

Ahojky, rada bych měla z tmave na světlejší. Kadernice mi to odbarvuje a očividně to neumí :-( nechci dat zase majlant. Nemáte někoho odzkouseneho? Děkuji moc

Reakce:
Laurie
Kecalka 387 příspěvků 20.12.17 22:11

Zkus salon New you, Praha 7 :)

lindaway
Povídálka 20 příspěvků 20.12.17 22:22

V Praze Carpe diem la belle, tam jsem moc spokojená ????

maskovak
Ukecaná baba ;) 1351 příspěvků 1 inzerát 20.12.17 22:44

Kdo je dobry, bude te neco stat. nejsou dobri, ale levni odbornici-kdo umi, ma narvano. michal cerveny, michelangelo

Plavuše
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 21.12.17 00:09

Ja jsem za svuj zivot byla nejvice spokojena u Tomase Arsova v Praze. Jako zatim jediny mi dokazal udelat sestrih, ktery vypadal dobre i jen prachobycejne vyfoukany. Slecne prede mnou zase zachranoval uplne znicene vlasy a vypadala skvele. Naopak jsem nebyla moc spokojena ve vyhlasenem salonu Petry Mechurove. Jinak jsem za svuj zivot tolik kaderniku nevyzkousela, ale rada si tady prectu tipy.

Verun83
Echt Kelišová 8839 příspěvků 33 inzerátů 21.12.17 06:01

Chodila jsem 10 let k Lence Machove, ted dela zrejme v salonu lion v hostivari.

lovethelife
Zasloužilá kecalka 962 příspěvků 21.12.17 11:37

Praha 6, Kadeřnictví Sonett, kousek od Kladenskýho autobusu, chodím k Veronice a je vážně šikovná a hlavně chápe STUDENOU barvu, s čímž jsem měla u zesvětlování problém. Nesnáším žlutý odstíny.

maskovak
Ukecaná baba ;) 1351 příspěvků 1 inzerát 22.12.17 00:41

@Plavuše taky jsem neyla spokojena u p. mechurove a slysim to od lidi casto

Plavuše
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 22.12.17 01:06

U koho presne jsi v tom salonu byla? Ja tam byla u senior stylisty s tim, ze zna trendy a umi si predstavit, co by mi sluselo a soucasne bylo moderni a prd. Nevymyslel nic, porad se me ptal, jak to ma udelat. Pro nekoho mozna pozitivum, ale ja prave nejake napady a inovace cekala od nej.

@maskovak píše:
@Plavuše taky jsem neyla spokojena u p. mechurove a slysim to od lidi casto
Susenka.M
Kecalka 380 příspěvků 22.12.17 16:55

Holky, moc všem děkuji ;)

Susenka.M
Kecalka 380 příspěvků 22.12.17 16:57

@lovethelife není to sanett? Nic jiného jsem nenašla. Kolik tam tak platis? Děkuji moc

Susenka.M
Kecalka 380 příspěvků 22.12.17 16:59

@Plavuše jsou to ty na fb vlasy od Petry? Myslela jsem jak to je super a prý není

maskovak
Ukecaná baba ;) 1351 příspěvků 1 inzerát 22.12.17 18:10

@Plavuše taky u seniora a hruza. chodim uz jen do michelangelo

lovethelife
Zasloužilá kecalka 962 příspěvků 22.12.17 20:17

@Susenka.M jj :-) tyjo… teď nevím, pokaždé dělíme něco jiného, mají na stránkách ceník. Ale pro představu cca 1300 za hustý melír + stříhání + péče při mytí + foukaná + žehlení

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >