Jak hubnout jako vegetarián?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

koukolka_makova 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.17 19:54
Jak hubnout jako vegetarián?

Ahoj, holky, má někdo z Vás zkušenost s hubnutím coby vegetarián? Mám 175 cm/76 kg a potřebovala bych dát 5-10 kg. Máte s tím někdo zkušenost? Jak se vám to povedlo?
Je nutné absolutně vypustit alkohol?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 27.12.17 19:56

@koukolka_makova vypustit absolutně alkohol nemusíš, ale jsou to prázdné kalorie, takže tak max vinný střik. Jinak moc nechápu, proč nehubnout co by vegetarián.. osobně neznám tlustého vegetariána :think:

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1615 příspěvků 27.12.17 19:56

Začni se hýbat. A ano, alkohol dělá dost. Nejméně kaloricky je vinný strik.

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 18711 příspěvků 27.12.17 19:57

No alkohol je dost kalorický a zbytečný. Je jedno co budeš jíst, ale musíš si hlídat poměr bílkoviny, tuky, sacharidy. V jaké formě to budeš přijímat je na tobě.

Jana525
Závislačka 4682 příspěvků 27.12.17 19:58

Jee, ja znam takovych tlustych vegetarianu! Sice nejedi maso, ale jinak jedi jako prasatka :mrgreen:

Aamanda
Kelišová 5554 příspěvků 27.12.17 20:03

@koukolka_makova úplně stejně jako masožravci. V kalorickém deficitu budeš hubnout s masem nebo bez něj. Při nadbytku příbírat.

zvidavajanca
Závislačka 3710 příspěvků 27.12.17 20:10
@Jana525 píše:
Jee, ja znam takovych tlustych vegetarianu! Sice nejedi maso, ale jinak jedi jako prasatka :mrgreen:

Jojo, pár let zpět, kdy to nebylo tak in, tak jedli ne přílohy = žádné bílkoviny. Tam kde na ně nebyli nachystatní (a mnohdy jsou tkaová jídla v sekci bezmasích viditená) jedli smažáky (sýr, žampiony, hermelín). Nic zdravého, no.

Jinak jako píše aamanda - je to o kalorickém deficitu a poměru bílkovin, tuků a sacharidů. A kalorie jsou snad kromě vody ve všem - i v tom alkoholu a doporučím radši jíst než pít prázdné tělu nic nedávající kalorie.

Jana525
Závislačka 4682 příspěvků 27.12.17 20:16

@zvidavajanca ja mam zkusenosti, ze vegetariani se velmi radi cpou sladkym a prehani to s karbohydratama. Nerikam, ze vsichni, ale nekteri ano.

BlueFox
Kecalka 116 příspěvků 27.12.17 20:23

@Jana525 To máš pravdu, to jsem přesně já. :?

Barunkaska
Zasloužilá kecalka 595 příspěvků 27.12.17 20:28

Tak jako vegetarian to tolik tezke neni, staci hlidat prijem sacharidu tuku bilkovin a vlakniny. Ke kazdemu obedu jsem si davala bilkovinu vajicko, smakoun tempeh mozarellu
popr olomoucke ty maji hodne bilkovin a malo sacharidu no proste co se zrovna k tomu hodilo a kdyz se nic nehodilo tak hold jsem si uvarila vajicko jentak. Ze zacatku jsem si zapisovala kazde jidlo do kalorickych tabulek a melo to uspech za tri ctvrte roku jsem mela dole 21 kg. Po těhotenství to hodlam praktikovat znovu ale budu jeste o neco duslednejsi. Kdyz je sacharidu malo telo je unavene a mohl by nastat jojo efekt. Kdyz je malo bilkovin nezhubnes tuk ale svalovou hmotu, takze bilkoviny nutno mit opravdu hojne. Hodne bilkovin ma treba tvrdy tvaroh vcelku dost i mekky tvaroh. K ranni svacince ovoce odpoledne spis uz zeleninu nebo bilkovinu vecer jsem jedla salaty a nemale mnozstvi ale pouze s bilkovinou bez sacharidu coz si myslim ze taky nebylo uplne to prave orechove. :)

Vladimirovna
Zasloužilá kecalka 510 příspěvků 27.12.17 20:28

Pridat bílkoviny a ubrat sacharidy. Trochu stačí…

terien
Kelišová 7116 příspěvků 27.12.17 20:31

No, je to problém. Já nejsem vegetarián, ale maso nemusím a je to znát. Bílkoviny nahrazuji luštěninami, tvarohem, jogurtem, vajíčkem,… ale dát si flákotu, bylo by to mnohem jednodušší. Alkohol to chce určitě omezit, občas si dát skleničku bílého nevadí.

Jana525
Závislačka 4682 příspěvků 27.12.17 20:36

To maso ma urcite dulezite aminokyseliny. Treba karnitine, spalovac tuku je hlavne ve vyssim mnozstvi v hovezim a jehnecim a v urcitych typech syru.

Barunkaska
Zasloužilá kecalka 595 příspěvků 27.12.17 20:45

Ja k masu necuchla uz nekolik let a presto to slo, tempeh je treba temer srovnatelne masu a ma b12. Bilkovin se dosahne i bez masa dost jen si najit ty spravne potraviny ;)

kristyn.g
Závislačka 2732 příspěvků 27.12.17 21:03

@Jana525 já znám spoustu nevegetarianu co se cpou sladkým a jedí jako prasátka… Nedá se pausalizovat. Já maso nejím a sladké moc nemusím a tlustá jsem stejně.
Pravda je ze to dřív nikdo neřešil, maso nejím od asi deseti let a rodiče neřešili ze jim jenom přílohy a smažené, tučné… Ale tak aspoň nejím uzeniny atd… Teď se to určitě dá dobře, je spousta druhů potravin, nejen narážek masa. Já třeba ani nemam rada náhražky masa protože nesnáším chuť masa a když mi maso něco připomíná tak mi to taky nechutná. Chce to jíst pestře ideální když se nebráníš vejci a mléčným výrobkům. :kytka: za tento rok jsem zhubla 25kg bez masa

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Komplic ústeckého vraha před soudem: Na jeho verzi něco nesedí!

Soud začal projednávat případ dvojnásobné vraždy a znásilnění v chatové... číst dále >

60 let skandálů Madonny: Sex s černochem, hořící kříže, onanie a pokrytectví

Slaví sice šedesáté narozeniny, stárnout se ale rozhodně nechystá. Madonna se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama