Reklama

Hubnutí od ledna 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PetraJ
Kelišová 6705 příspěvků 28.12.17 19:26
Hubnutí od ledna 2018

Tak co, je tady někdo, kdo od ledna plánuje hubnout?
Já jo, ostatně jako každý rok. :mrgreen: Ale tentokrát to hodlám dotáhnout k cíli.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

Yasmina21
Kecalka 426 příspěvků 28.12.17 19:31

Ahojky :hug: Mám to naprosto stejně :) Věřím, že tentokrát už to fakt vyjde :dance:

Criolo
Kecalka 147 příspěvků 28.12.17 19:38

Ja az od unora az se narodi prcek… a uz se na to fakt tesim :)

Adelaide22
Stálice 75 příspěvků 28.12.17 19:57

Já určitě taky :lol: Akorát já už cvičím od konce června a výsledky skoro žádný, hlavně i kvůli tomu, že od té doby jsem byla 3× nemocná a od Vánoc po 4, včera horečky a zimnice (když jsem necvičila, tak jsem měla jednou za rok tak maximálně rýmu). :pocitac: Takže mám pocit, že pořád stojím na místě. Tak doufám, že už to tentokrát vyjde, protože už z toho začínám mít i pěknou depresi. Dřete jak… a nic. Ještě k tomu, když jsem celý život necvičila, tak je pěkně těžký se k tomu vždy od začátku dokopat. Ale už jsem si našla i další videa, tak to nehodlám vzdát. To musíme zvládnout! :mavam:

gabriela
Povídálka 16 příspěvků 28.12.17 19:59

Ahoj, já začínám každé ráno. Asi je někde něco špatně, protože není nic, co by mě donutilo. Ani pohled do zrcadla. :-(

Manhattan
Závislačka 3694 příspěvků 28.12.17 20:01

Já taky :mavam: V lednu budu rodit, ale potom se do toho pustím co nejdřív, ať jsem do léta gazela :lol:

elot 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.17 20:03

@gabriela mám to stejně. Pořád se ne a ne dokopat. Vzdycky sním něco nezdravého.

PetraJ
Kelišová 6705 příspěvků 28.12.17 20:04
@gabriela píše:
Ahoj, já začínám každé ráno. Asi je někde něco špatně, protože není nic, co by mě donutilo. Ani pohled do zrcadla. :-(

Mě už ten pohled do zrcadla právě donutil. Je to hnus, co tam vidím. Dneska jsem byla nakoupit nějaký potraviny a vyjde to teda sakra draho, ta zdravá strava. :lol:

Jedna babička
Závislačka 3526 příspěvků 28.12.17 20:07

Já už začala v srpnu letošního roku a budu pokračovat i v příštím roce. Výsledky zatím mínus 17 kg. Příští rok je v plánu dalších mínus 15 kg. Od ledna 2018 se ke mě ještě přidává starší dcera.

PetraJ
Kelišová 6705 příspěvků 28.12.17 20:10

@Jedna babička -jakože za pět měsíců 17 kilo? 8o To jseš dobrá. A co jíš? Máš nějaký jídelníček? A co cvičíš?

Jedna babička
Závislačka 3526 příspěvků 28.12.17 20:15

@PetraJ jakože fakt za pět měsíců, výchozí váha 117 Kk, dnes 99,7 Kg. Vyřadila jsem bílou mouku, cukr, přihlsáila jsem se do skupiny nízkosacharidové stravování a zde pochytila recepty a zkušenosti. Necvičím, chodím pouze od prosince plavat a v tom budu i nadále pokračovat, jiný pohyb v plánu nemám. Stravování mě vyhovuje a upřimně řečeno žeru samé dobroty. Zbavila jsem se léků na žaludeční vředy a v listopadu jsem měla tak super krevní výsledky, že doktroka jen kroutila halvou, jak je to možné. Zákald tohoto stravování je zejména tučné jogurty, sýry, máslo, slanina, vše dělat na sádle, spousty zeleniny, jogurtové pečivo, bezobilninové těstoviny, apod. Už jsem takto s sebou stáhla 3 kolegyně z práce a všechny též krásně ztrácí na váze. Chce to jen vyzkoušet.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.12.17 20:23

Od zari jsem zhubla z 80kg/165cm na 65kg. Jim 5× denne, chodim k vyzivove poradkyni.
SNIDANE 50g peciva+sunka, vajicka, syr + zelenina
SVACINA 200g ovoce,
OBED 200g masa, 100g prilohy, 150g zelenina (jim vse - omacky, rizek, ryby…hlidam mnozstvi prilohy)
SVACINA jogurt, tvaroh, salat, nanuk Misa nebo Mroz
VECERE maso+zelenina, grilovany syr+salat, vajicka
Cvicim 1× tydne, omezila jsem celodenni popijeni caje, piju vodu s citronem, 1 latte denne.
Kila mizi pred ocima, najeli jsme na toto stravovani cela rodina. V podstate jime vse, dodrzujem 5× denne. Vecer bez peciva, ryze, brambor a testovin.

PetraJ
Kelišová 6705 příspěvků 28.12.17 20:26

@Jedna babička - na tuhle dietu jsem koukala, ale nevím, no. Já jsem si nechala udělat jídelníček na míru od jednoho výž. poradce. Má i svojí skupinu na FB. Lidi tam dávají fotky, jak s jeho jídelníčkem zhubli, tak mě to docela přesvědčilo. Jen doufám, že dám to každodenní vaření. :roll:

Jedna babička
Závislačka 3526 příspěvků 28.12.17 20:36

@PetraJ Já jsem si snad už prošla za ty roky vším. I spousty peněz jsem vrazila do různých zaručených produktů, jídelníčků a sezení výživových poradců. Toto mi tak nějak sedlo a vyhovuje a cítím se dobře. Každý si musí najít takovou cestu, na které se bude cítit fajn. Z každodenního vaření bych strach neměla, dá se uvařit více porcí a dát do mražáku na další příležitost. Tak ať se daří. :mavam: :mavam:

zuza92
Zasloužilá kecalka 536 příspěvků 28.12.17 21:11

Taky se chystám hubnout, ale to už jsem se snažila loni. Dala jsem dolu 5 kg ale bohužel už to mám zase zpět. V létě se chystáme někam k moři, tak mám letos aspoň motivaci :mrgreen:. Chtěla bych tak 10kg dolu.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >