Poradna očního lékaře
MUDr. Vladimír Korda Ph.D.
Nezmenilas nebo nenasadilas antikoncepci? Typicke tehotenske priznaky mohou byt zpusobeny hormonalnim vykyvem
U me se tak projevovaly vzdy prvni mesice po nasazeni / vysazeni antikoncepce ![]()
Trpívám na to podobně - a vždycky je to kombinace vražedné únavy, stresu a vůbec ztráty chuti do života.
Pokud to nemá fyzickou příčinu, pak musíš počkat, až děti vyrostou a budeš moci chvíli spát nebo podobně.
S masážema a odpočinkem při dětech bych u manžela taky nepochodila.
Naštěstí, když děti vyrostly, povolily ty nejhorší návaly, ale mám je teď tady - únava je zase z jiných příčin, stres taky, ale hodně mi pomáhá supradyn. Nebo guarana, ale na tu pozor, u mě spustila dost hustý stavy panické ataky.
Těžko radit, fyzická příčina by byla lepší, protože je odstranitelná.
Ta psychická těžko.
Když je nejhůř, dobře zabírá kinedryl - to mi poradila v lékárně.
NiKi
Hele s tím polykáním hadice na gastru to je nepříjemné, ale mě píchli nějaký oblbovák a já si pamatuju, až jak ze mě tu hadici vytahovali, že se mi navalilo.. Pokud toužíš po podrobném popisu jak to probíhá, tak ti to napíšu. Mě nevyšetřovali jen žaludek, ale vytahovali tou hadicí žlučové kameny ze žlučových cest před operací žlučníku.
Co se alergie na lepek týká, tak synovi protože často zvracel, dělali zkoušky z krve, a Mudr. říkala, že kdyby to vyšlo pozitivně, že mu ještě udělají biopsii střeva, aby se diagnoza definitivně potvrdila. Nakonec se to nepotvrdilo už z té krve a máme normální GERD - gastroezofafitální relux jícnu, záklopka mezi jícnem a žaludkem netěsní jak má a vrací se mu obsah žaludku do jícnu. Přeji aby bylo brzo dobře. Stani
@Aliik píše:
Nezmenilas nebo nenasadilas antikoncepci? Typicke tehotenske priznaky mohou byt zpusobeny hormonalnim vykyvemU me se tak projevovaly vzdy prvni mesice po nasazeni / vysazeni antikoncepce
Zítra nejspíš půjdu k praktickému lékaři a výsledky krve budou ale až přišti týden. Než se člověk dočka, tak může pomálu i umřit ![]()
@nikita066 píše:řekla bych že určo celiakii nemám
@111verunka111 hele http://www.iprima.cz/…trane-142013
Ahoj v listopadu se mi udelalo blbe, tyden sem nemohla jist. Pak to pokracovall celodennim pocitem na zvraceni a nakonec mi v lednu vyndali zlucnik i s kamenolomem a je mi fajn
@jeřáb píše:
Ahoj v listopadu se mi udelalo blbe, tyden sem nemohla jist. Pak to pokracovall celodennim pocitem na zvraceni a nakonec mi v lednu vyndali zlucnik i s kamenolomem a je mi fajn
Tak celiakie to není, mám ještě jit na sono břicha a gastro.
@Tom.Tamara píše:
Tak celiakie to není, mám ještě jit na sono břicha a gastro.
tak držím palečky ať se to zjistí a není to nic vázného ![]()