Časté bolesti hlavy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

teresa20 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.11 09:11
časté bolesti hlavy

Ahoj,
chtěla bych se zeptat, jestli je tu někdo s podobným problémem a jak ho řešíte..
Trpím na bolesti hlavy a poslední dobou je to čím dám tím častější. Stejný problém má i moje mamka, ta trpí opravdu hodně, byla i na všech možných vyšetřeních a nic se nikde nenašlo.. Zkrátka opravdu stačí málo - foukající větřík a zapomenutá čepice, poslední dobou pravidelný týdenní nákup, i když nechápu proč, protože nakupuju v klidu a bez stresů, bez davu lidí..
Bolest se mi poměrně často daří zvládnout bez prášků, nechci to do sebe cpát, protože se snažíme o mimi, takže většinou zalehnu s mokrou žínkou na čele, ale prostě mě to otravuje :cert:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

nulu86
Ukecaná baba ;) 2434 příspěvků 09.09.11 09:25

nemůže to být z páteře? jinak doporučuju kosmín, 100 % přírodní mast bez vedlejších účinků. Namažeš čelo a spánky, prodává se v lékárně.

Dadulina
Zasloužilá kecalka 682 příspěvků 09.09.11 09:30

Já i moje mamča tím taky trpíme. A mi už došla trpělivost a řeším to na neurologii.. Teďka v pondělí mě čeká CT hlavy… Jinak to klidně může být i špatnou matrací… nebo ucpané dutiny…

kahaja 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.11 09:31

Tak já mám úplně stejný problém, už od dětství. Jelikož moje babička taky trpěla tím samým a v 50 zemřela na mozkovou mrtvici, můj otec (její syn) se mnou od mala lítal po všech doktorech, léčitelích a šarlatánech a nikdo na nic nepřišel. Tak už to odmítám někde řešit. Ale jsou dny, kdy nejsem schopná normálně fungovat, stačí sebemenší ostrý zvuk, světlo… a já šílím bolestí. Někdy mi to vystřeluje do páteře, do zubů a vidím rozostřeně… Jsem zvědavá co napíší ostatní. Já jsem bohužel moc neporadila.

Tea
Kecalka 116 příspěvků 09.09.11 09:50

Tak já jsem taky mívala dost často bolesti hlavy, i když musím říct, že po prvním porodu se to hodně zlepšilo. Měla jsem strach, že až budu těhotná, tak si nebudu moct vzít ani prášek (jinak to nezvládám, to pak mám bolesti třeba 3 dny v kuse a to je záhul), ale ani v jednom těhotenství jsem bolesti neměla snad ani jednou. No a po porodu opravdu zlepšení. Teď mě bolívá jen občas, většinou je to z nějakého stresu nebo napětí (stres ani nemusíš vnímat), když málo jím a piju, ale hlavně taky od páteře. To pak cítím, že mě bolest ze zad vystřeluje do hlavy. Pomáhá pořádná masáž a pak zalézt do klidu a zaspat to (někdy si beru Paralen). Ale jak je to od zad, tak ještě druhý den to není úplně v pohodě, ale ta bolest už není tak intenzivní. Asi je to po té masáži, ale pak mám zase na dost dlouhou dobu klid. Ale příčin může být celá řada, taky třeba hormony (ovulace, menstruace), jídlo, nicméně i u nás v tom hraje roli dědičnost (babička, mamka, já).

teresa20 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.11 09:58

Díky za reakce…
Já zatím nikde u dr. nebyla.. protože jsem měla po porodu klid a rozjelo se to zase pár měsíců zpátky, nejdřív občas, teď mě bolí hlava fakt každou chvíli :roll: Právě si taky myslím, že tam hraje roli dědičnost, mamka má to samé, akorát mnohem horší než já :cry:

Se zády problémy nemám, matraci máme novou :nevim:
Ale je fakt, že když to nechám rozjet víc, tak mě k tomu bolí ještě oči.. mám dost dioptrií na dálku, ale zase brýle mám slabší než bych mohla mít.. dr mi dělala podrobné vyšetření a na očích nic nenašla

Napadlo mě vyzkoušet homeopatika, ač tomu jinak moc nevěřím, ale tam jsem koukala, že je potřeba znát kde přesně to bolí a s tím jsem měla problém tu moji bolest napasovat do nějaké té kolonky, takže nic :nevim:

bombonek
Stálice 85 příspěvků 09.09.11 10:03

Já mám teda opak než co tu čtu, nikdy jsem na bolest hlavy netrpěla a po porodu… hrůza! V noci nespím, jsou to hotový migrény, pláču bolestí a zoufalstvím a prášek od bolesti nechci, kojím, vždy jsem se snažila lékům vyhýbat.

katyca
Závislačka 3444 příspěvků 09.09.11 10:05

Je pravda, že tě může bolet hlava od páteře, ale je to taková bodavá bolest a je především vedena ze zadní strany dopředu. Já si myslím spíše, že máš špatný krevní oběch, zkus si dát nohy do lavoru a postupně přilévat teplou vodu, ta voda musí být opravdu teplá tak čím pak víc vydržíš tím lépe, ale pro začátek nepřehánět jinak tě může z toho ta hlava začít bolet také. Pozvolna! Další rada je masáž palců na noze nenosíš moc ztažené boty?

Uživatel je onlinejizvíková
Extra třída :D 12680 příspěvků 09.09.11 11:00

a měřili ti vnitrooční tlak?

Extra třída :D 12680 příspěvků 09.09.11 11:01
bombonek píše:
Já mám teda opak než co tu čtu, nikdy jsem na bolest hlavy netrpěla a po porodu… hrůza! V noci nespím, jsou to hotový migrény, pláču bolestí a zoufalstvím a prášek od bolesti nechci, kojím, vždy jsem se snažila lékům vyhýbat.

tak to budou hormony, přejde to s koncem kojení

bombonek
Stálice 85 příspěvků 09.09.11 11:07
jizvíková píše:
bombonek píše:

díky, je fakt, že po porodu to bylo nejhorší

teresa20 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.09.11 11:08
jizvíková píše:
a měřili ti vnitrooční tlak?

jj, měřili, s očima je všechno v pořádku :nevim:

katyca
Závislačka 3444 příspěvků 09.09.11 11:16

Jestli tě bolí oči tak to může být ta krční páteř, Jaký máš tlak nízký nebo vysoký.

Extra třída :D 12680 příspěvků 09.09.11 11:48
bombonek píše:
jizvíková píše:
bombonek píše:
díky, je fakt, že po porodu to bylo nejhorší

kojeni je hrozna zabiracka na telo, ja byla jak mrtvola a bylo mi hrozne zle, dokonce jsem pri kazdym kojeni mela pocit na zvraceni

Jana F
Ukecaná baba ;) 1366 příspěvků 09.09.11 13:50

ahoj, mě taky hlava bolí hodně často. stačí, když se dva dny po sobě málo vyspím, když se razantně změní počasí ze dne na den, před bouřkou..... Když je to „snesitelná“ bolest, postačí čerstvý vzduch a šumivá tabletka hořčíku (občas mi zabere i sklenice studené cocacoly), pokud je to horší sahám po prášku a mokrém hadru (přášek také zapíjím hořčíkem) a pokud je to migréna, tak tma, ticho, hadr, prášek si neberu, protože většinou zvracím.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Klusová ukázala sestru a málem svou knihu pokřtila mateřským mlékem

Zpěvačka Tamara Klusová (30) se prezentuje hlavně jako matka tří dětí a... číst dále >

Arichteva končí! O vítězství ve StarDance se poperou Tomicová, Dvořák a Svoboda

Semifinále populární taneční soutěže StarDance je minulostí. Dnešní díl byl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >